Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (675) - Widoczność

Na liście zabraknie 917 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Falcor
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Duże przeszklone powierzchnie robią swoje. Poza tym odwracasz głowę i już masz przed nosem tylną szybę i koniec wozu. Lusterka może nieco małe, ale przy tak krótkim wozie nie przeszkadza to za bardzo.
~pawano
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Nie narzekam ... choć te mikro lusterka. Za to świetna widoczność w czasie manewrowania, bardzo dobrze \"czuje się\" gabaryty auta. W czasie jazdy też nie ma specjalnych przeszkód ograniczających widoczność.
~aQQ
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Do przodu OK, do tyłu tak sobie... w lusterkach bocznych tragedia! Duze martwe strefy! Jeżdzę nim 8 lat, a dalej tęsknię do lusterek z poloneza! Cofałem nim na lusterka, seiciakiem muszę się oglądać wstecz!
~Krzysiek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Autko jest dość wysokawe, posiada krótką maskę z przodu, z tyłu kończy się tuż za szybą więc widoczność jest bdb. Minimalnie przeszkadzają słupki z przodu, ale to minimalny problem jak w każdym aucie.
~saimon500
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Czasem przy skręcaniu słupki zasłaniają pewne pole widzenia i trzeba wziąć na to poprawkę, parkowanie to przyjemność, wszędzie się wciśnie co w dzisiejszych czasach zaczyna być coraz bardziej pożądaną zaletą.
~Aniol
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Widoczność rewelacja. Mam porównanie do Toyoty Cariny E Opla Astry II i Fiata Grande Punto i Seicento jest wzorowe, reszta mizernie. Niestety minus to małe lusterka wsteczne ale ogólnie doskonale.
~maciej p
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
bylaby ocena na piec lecz fiat nie popisal sie odnosnie bocznych lusterek zewnetrznych ktore sa co prawda bardzo ladne ale bardzo malutki. natomiast widocznosc do przodu tylu jak i na boki jest bardzo wzorowa
~aniajak
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
zbyt mała widoczność kierowcy przez: po 1. przednia szybę (wycieraczki mają zbyt małe pole działania) po 2. tylna szyba (tylne zagłówki+nie daj Boże założone na nich pokrowce=słabiutka widoczność!!!!)
~w33
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przez szyby widoczność dobra natomiast zewnetrzne lusterka to porażka:((( można uznać że ich nie ma!! zanim wykonałem jakiś manewr zmiany pasa oglądałem się za siebie:(( wewnętrzne lusterko ok.

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek C.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Małe auto, duże i dużo szyb :), względnie wysoko się siedzi, przeszkadza lewy słupek, ale on wszędzie przeszkadza, mikroskopijne lusterka zew., ale mimo wszystko ja tam wszystko widzę co potrzeba
Fiat Seicento Hatchback 3d