Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (857) - Silnik

Na liście zabraknie 735 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Falcor
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Cóż 39 koni szału nie czyni. Do toczenia się po mieście wystarczy, do wyprzedzania w trasie nie bardzo. Mijanie tira jadącego 90 km/h to już sport ekstremalny - wydaje się, że trwa to całe lata. Trzeba jednak pamiętać, że środowiskiem naturalnym Seicento jest miasto i 50 km/h.
~Milo1995
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Zadbana jednostka napędowa pracuje równo, stosunkowo cicho. Pierwsze przełożenie kończy się bardzo szybko i w rezultacie jest prawie nieużywane. Zmienia się to przy drugim biegu, od którego \"wszystko się zaczyna\" - nie bez powodów mówi się, że Seicento jest asem elastyczności.
~Cinek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
1.1sporting. jesli nie bedzie katowany pojeździ,szczegółnie zwracać uwagę na to żeby nie przegrzać silnika i czy chodzi wentylator.nie mam tutaj czujnika temperatury....w miescie silnik ok na trasie porażka chodź nie jeden kierowca się zdziwił.....1.1.polecam zapomnijcie o 900.
~Reltich
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Zbiera się dobrze, zwłaszcza do trójki. Na dwójce kręcąc do 80 km/h nie ustępuje w mieście większości lepszym autom. Jednostka trwała, 10 letnie auto z przebiegiem 80000 żadnego wycieku. Troche brakuję elastyczności przy wyższych prędkościach, zwłaszcza na trasach szybkiego ruchu.
~urban787
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
39KM-niezbyt wiele,ale do pracy i z powrotem w sam raz.Nawet w wakacje wybrałem się z rodzinką(3 os.)nad morze.W-wa-Władysławowo,400km.6,5godz jazdy.Ten silnik jest wystarczający do spokojnej,ale i w miarę dynamicznej jazdy.Spalanie w trasie-ok 4,7-4,9 przy sredniej prędkości90-100
~Adriano-A3
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Silnik jest stosunkowo dynamiczny i muszę przyznać że obawiałem się mulistego ruszania ale okazało się że niejednokrotnie zostawiał w tyle dużo większe i mocniejsze auta. Jeżeli chodzi o wyprzedzanie to oczywiście jest gorzej ponieważ jest to typowo miejskie auto.
~www.dessin.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Porażka: dużo pali! mała elastyczność! żywotność znacznie gorsza od daewoo, bez przerwy coś to wyciek, ...po prostu słabe materiały wykorzystane do produkcji takich elementów jak tłok, cylinder, uszczelniacze zaworów nieporozumienie! silnik dobry do 90tyś kilometrów później ruina.
~KrzysiekK
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Rozrząd na łańcuszku,jak na pojemność 899cm3 jeździ się nie najgorzej :) Chyba najlepszy element tego auta...Zero brania oleju i jakichkolwiek ubytków w płynach. Jednak na dłuższe trase wyprzedzanie kolumn tirów męczące i wymagające skupienia... Polecam więc wersję 1100cm3
~bas_tek85
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
silniczek sprawuje sie super , chodz troszke nie równo pracuje , z tego co czytam dosyć dużo egzemplaży tak ma . Jezeli chodzi o przyspieszenie jest bardzo dobre ... seicento to auto miejskie a nie wyścigówka :p chociaz ostatnio pogoniłem go do 175km/h :p

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tofik66@vp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
co wymagać za tą cenę jak czytam że gość chce seicentem jechać 160 to chyba jest kamikadze trzeba sobie kupić samochód 2.0 a nie o.9 silnik trwały jeździłem seicentem z200 tys przebiegiem i daje rady słabnie owszem ale jak każdy tylko olej termostat filtry i dalej jazda
Fiat Seicento Hatchback 3d