Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (857) - Silnik

Na liście zabraknie 735 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
silnik dosyc cicho chodzi dobrze radzi sobie z autkiem ale jest bez rewelacji o duzo lepsze od cinquecenta 700.v-maks to 140kmh więcej sie nie da wycisnac chyba ze z górki.przyspieszenie jest bez rewelacji nawet przeciętne ale zeby z pod swiatel ruszyc to zdecydowanie nie .dałbym 4- ale nie ma takiej oceny bo silnik na tyle zasluguje dlatego jest 4 za niezawodnosc.
~Mrcn_Lbn
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Miasto ok. Na trasie aby wyprzedzic TIRa nalezy zredukowac z V do III i gaz do podlogi. Wtedy jest szansa na wyprzedzanie... Zuzycie paliwa to porazka. W miescie ponad 7 litrow!! Silniczek nie ma litra i jest niewysilony, wiec skad takie spalanie? Tragedia... Na trasie ponizej 6 litrow trudno zejsc (jest mozliwe zejsc do 5L, ale przy jezdzie 80km/ na V biegu;)).
~sham71@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jezdze na gazie od 2,5tys przebigu fabrycznego. Nie polecam zakładania gazu do tak małej pojemności skokowej. 46tys uszkodził sie termostat, wymianka bagatelka 250zeta, poza ASO.60tys wszystkie uszczelki w silniku do wymiany(podobno przez gaz). 75tys pompa wodna. 90tys urwala sie sprężynka znajdująca sie w tarczy sprzegłowej, a tarcza po takim przebiegu jak nowa(o dziwo)
~Peter
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Moje SEICENTO ma pod maską silnik 0.9 Osobiście jestem z niego bardzo zadowolony. Jeżeli jeździ się samemu można z bardzo przyjemnym efektem ruszyć ze świateł pozostawiając za sobą autka dopiero zaczynające start z lewego (szybkiego) pasa. Gdy jedzie już komplet pasażerów (dobrze zbudowanych he he) przydało by się troszeczkę więcej pod maską ale ogólnie naprawdę jest b. dobrze.
~Jakub O
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Fiat seicento sporting 1.1 Fire R4 w połączeniu z niżej zeskalowaną skrzynią biegów oraz stosunkowo niską masą daje nam zadowalające przyśpieszenie przy niskim spalaniu, ponad to sam silnik nie sprawia nam większych problemów. Ponad to warto zwrócić uwagę na to, iż R4 charakteryzuje się większą kulturą pracy niż 3 cylindrowy silnik u konkurentów.
~Stewe
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Silnik na prawdę zaskakuje, osiągami, wytrzymałością oraz oszczędnością. Gdy jedziemy we dwie osoby w trasie z lekkim bagażem, wyprzedzanie tak do 110km/h bezproblemowe. Oczywiście trasa to max 110km/h później już głośno w środku. W mieście(Warszawa) to autko czuje się jak ryba w wodzie, dynamiczny silnik pozwala na bezproblemowe przyśpieszenie
~badi6@op.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak na tę klasę ok, silnik trwały i niezawodny, łańcuch rozrządu którego nie wymieniałem wcale, jak kupiłęm miał 70 tyś sprzedałem 93 tyś. Troszke za dużo pali 6 litrów/ 100 km. to za dużo jak na auto o tych gabarytach, teraz mam polo z 96 roku silnik 1,0 i mieści się w 5 jak tico a przy tym elastyczniejszy 5 przy 50 km/h i jedzie sej troche szarpał.
~majkks
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przy obciążeniu 1 osobą (kierowcą:), oraz dobrej benzynie, nawet dynamiczny, zwłaszcza na wysokich obrotach. Najgorzej na mrozie dużo potrzebą na rozgrzanie silnika - wtedy mułek... Na trasiepo chwili idzie go rozbujać 120-140km/h Lecz te 140 to śmierć w oczach:D... Ale za to zawstydza nie jedno super autko rodem zza niemieckiej granicy.
~MijaX
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Silnik pracuje równiutko zarówno na gazie jak i benzynie. Dynamika jest zadziwiająca, szczególnie jeśli wymieni siędziurawy wydech :P Jak mu sięmocno wdepnie to zpod świateł można wziąć całkiem porządne samochody. To co mnie bardzo ale to bardzo zszokowało to to, że jak go kupiłem 85 000 km to cały czas jeździł na oryginalnych świecach!!!!
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
~maczupikczu
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
ani zły ani dobry. wg mnie za duzo pali jak na swoja wielkosc i mase wozidla. ja jedynce i dwojce auto calkiem niezle przyspiesza ale to dlatego ze sa krotkie, trojka jeszcze jako tako idzie ale piatka to juz katastrofa 120-130 i silnik placze z bolu i wiecej nie pojdzie. jak cos jedzie wiecej niz 80 to szkoda ryzykowac zycia probami wyprzedzania.
Fiat Seicento Hatchback 3d