Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (857) - Silnik

Na liście zabraknie 735 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
przede wszystkim ekonomiczny i to sie tutaj liczy,malo pali a predkosci rozwija nie male maksymalnie jechalem swoim 193kmh to calkiem niezle, fakt ze troszke z gorki(oczywiscie autostrada) ale normalnie 175kmh to zaden problem spalanie troche rosnie ale co tam
~pitero
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Daje 4 za bezobsługowość. Hydrauliczne kasatory zaworów i łańcuch rozrządu. cZyli spokój na lata. Mój Pali sredniio 6 litrów 40% misato 60% trasa. Silnik mógłby być mocniejszy ale 120 km/H smiga śmiało na prostej wyciąga 140 tak jak podaje fabryka z górki nawet więcej
~ThomasU.S.A
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Samochód jest doskonały jak na razie nie ma ani troche rdzy w czasie zimy zawsze odpala. Samochód jest dość pakowny i mało spala jedynie w modelach na gaz(LPG) nie ma miejsca na koło do zmiany naprawy jeśli są to są w miarę kosztów ale przeważnie to ich nie ma.
~czvczxv
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
ja swoim seicentem przejechalem prawie 400 tys kilometrow i nie moge na niego nazekac. autko jest bardzo fajne i pod wzgledem akustyki nie moze sie owna z zadnym innnnym autem, moje 2000 wat i dobr basy klada n kolana wszystkie seryjnie podkrecane bejce i inne takie tam
~MIM
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na tej klasy samochód to nie jest źle. Silnik 1.1 to największy atut tego autka, szcególnie biorąc pod uwagę jego ciężar. Na trasie zachowuję się odpowiednio oczywiście nalezy pamiętać iż jest to przede wszystkim samochód miejski a nie wyścigówka. Jazda 110-130km/h optymalna
~Wojtek C.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Trochę klekocze jak jest zimny, po rozgrzaniu jest ok., elastyczność zawsze mogłaby być lepsza, przy jeździe bez obciążenia jest bardzo przyzwoita, pod obciążeniem dramatycznie spada chyba wraz z jego kwadratem :), ale oczywiście jeździć się da - furmanki wyprzedza bez problemu.
~witkowskimaciej@gazeta.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
oceniając przez pryzmat tego co przeszedł - ideał w każdym calu, oczywiście nie dla rajdowców, ale często jeździł długie trasy (np. 2000km jednorazowo) i nigdy nawet nie stęknął. Zastanawiam się czy idzie to to zajeździć (oczywiście przy normalnym użytkowaniu)
~Asia
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
W silniku musiałam raz na kilka wymieniać uszczelkę górną. Z racji wielkości, samochód miał problemy w wysokich górach z trzema osobami w środku i bagażami, trzeba było się spindrać na dwójce. Jednak spalanie nie przekraczało na trasie 5 l.
~aQQ
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
W sumie nie mam się do czego przyczepić...dlatego tylko i aż trójka... Pomimo słabej jednostki(900ccm), na autostradzie, we czworo na pokładzie poszedł ponad 160km/h na prostej! Jednak w baku słyszałem szum paliwa;))) A wskaźnik w oczach opadał...
~kpietrucha
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Silnik został przegrzany brał sporo oleju wycieki z układu chłodniczego. wymiana uszczelki pod głowicą i planowanie samej głowicy ( koszt całkowity 700zł) sprawę załatwiło nic nie cieknie nie bierze oleju silnik odpala za każdym razem.
Fiat Seicento Hatchback 3d