Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (422) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 480 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~saimon500
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak się dba tak się ma nie da się tylko uniknąć takich usterek jak zatarty wentylator chłodnicy, oraz przeciekający bak, ceny części jednak rekompensują te niedogodności.
~Paweł
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ogólnie dobrze, choć pojawiają się irytujące drobiazgi: lubi wysiąść czujnik położenia wału korbowego, rzadko ale regularnie zapieka się ośka tylnej wycieraczki.
~ds
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
w 2 lata: ogrzewanie tylnej szyby silnik wycieraczki przód klamki nie odbijają zamek bagażnika zepsuty przepalenia na stykach swiatel przód wiecej było ale nie pamietam
~Daru
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ma swoje typowe usterki - bardzo słąbe tylne amortyzatory, wysiadający silniczek tylnej wycieraczki. Generalnie niezawodny oprócz tych co podałem raz padł termostat na gwarancji.
~Palmall
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ten samochód powinien być wpisany do księgi rekordów ginesa za jego zawodność. I straszne jest to że znam ludzi którzy męczą sie z tym czymś tak jak ja. Ale może już niedługo
~INSANE M.F. (SC 899 YOUNG, ´00)
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Należy dbać o wymianę oleju, żarówek. Po pięciu latach eksploatacji padł termostat i rozszczelniją się reflektory, należy też wymienić gumy osłaniające gniazda reflektorów.
~darek71
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
po gwarancji zaczynają się problemy,w Fiacie tak produkują swoje cacka , że po dwóch,trzech latach trzeba liczyć się z wydatkami.Dlatego ta marka ma taką opinię.
~Sebek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Phi, postawiłem po zakupie w komisie - olej, filtry, klocki, bębny, lekkie poprawki lakiernicze na klapie (pod zamkiem - zmora seicento :( ). Zatankowałem i pojechałem :)
~Tomek z mysich norek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
To jest paranoja po prostu. Samochód psuje się bez przerwy. Nie ma miesiąca, żeby się coś nie zje.. Po prosto szkoda słów. Przysięgam, że już nigdy nie kupię sobię FIATA. NIGDY!!!

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~qrt666@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Drobne, np. niedawno poszedł gumowy przewód powietrza i trzeba było wymienić świece i ten przewód (kolega miał to samo w Megane), kiedyś ułamał się zawias przednich drzwi.
Fiat Seicento Hatchback 3d