Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (422) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 480 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
zaskoczeniem jest to, że po 2 latach nic nie trzeszczy i nie skrzypi a tego się bałem, przeciekła natomiast podsufitka (od anteny), co mają mi w ASO wymienić na gwarancji
~Leon
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Wszystko było by ok gdyby nie te piszczące hamulce: dwa razy wymieniane tarcze ham. kilka razy klocki (różnych firm) o czyszczeniu nie wspomnę i dalej piszczą. Poza tym wszystko ok
~KROPKA
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
to, ze swiszczy w uszczelkach (drzwi) to nic, ale pasy sie nie zwijaja, naprawa tylnej wycieraczki, a rdza na tylnej klapie to drobiazg czy juz powazna usterka?
~lewyy
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Praktycznie bezawaryjne. Przez 2,5 roku jedynie przestała działać wycieraczka tylna (zapiekła się, pomogło posmarowanie jej na nowo smarem) i to tyle.
~karol wozniak
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
po doprowadzeniu fiacika do porządku jest to niezawodny samochód .Usterki prawie nie istnieją - 2 lata temu wym. rezystor dmuchawy i tyle .
~Ryhu
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ciągle coś. Za każdym razem gdy podjechałem do mechałem do mechanika to słyszałem że to jego typowa choroba. Wszystko jest typową chorobą tego auta.
~sknera771
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Właśnie drobiazgi lubią sie tu psuć, jakiś termostat, linka predkościomierza, fotel się zatnie, to szyba zapiszczy. Naprawde bzdety - łatwe do usunięcia.
~Janek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Auto proste, bez bajerów, więc i nie ma do czego się zbytnio przyczepić. Może tylko do hydraulicznej regulacji świateł - ale to pada we wszystkich \"sejach\".
~artyf
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
trochę tego można wymienić od przepalonych żarówek, nie odbijających klamek, po skrzypiące fotele, termostat, wentylator chłodnicy wszysto ok ;-)

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~foemka
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Zero wyposazenia, nawet nie ma centralnego zamka nie wspominajac o airbagu i wspomaganiu ktorego takze nie ma. Ogolnie jest goly i wcale to nie jest fajne.
Fiat Seicento Hatchback 3d