Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (422) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 480 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacol z Poznania
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Trzeszczące przednie szyby ale nie ma co tego naprawiać, lepiej zostawić bo może być jeszcze gorzej. Poza tym nic się nie psuje z drobiazgów. Zresztą nie ma co się psuć bo to wersja young, która ma 0 wyposażenia.Wymiana amortyzatorów tylnej klapy po 35tyś.
~Lexo
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Kiszka.3 razy wentylator na chłodznicy do wymiany, pompka spryskiwacza na złom, leje spod dekla zaworów-słabo bo słabo ale silnik cały czas jest wilgotny.Jakiś stuk i brzęczenie nie do sprecyzowania spod kokpitu, stukające fotele itd itp.
~Listonosz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Poszła linka hamulca ręcznego, teleskopy przednie, póżniej tylne, wymiana tylnych tarcz oraz wachacza, wymiana opon ( po 4 latach - miałem Pireli ), zacinająca się stacyjka - chyba klucze wytarte ( będę musiał wymienić. Na razie to wszystko.
~GRG
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
drobiazgi (zaworki mi stukały od momentu tzw polepszenia oleju na pół s. - cud że wstrzymałem się przed ich wymianą (popychaczy) i wlałem ten tzw "Włoski syf" który wyciszył je perfekcyjnie, znajoma wymieniła zaworki - ok 600-700 zł a ja olej ok 60 zł)
~dar
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Mimo posiadania nowej sztuki baardzo przeciętnie. Moim największym (i nie jedynym) przebojem były kłopoty z otwarciem bagaznika pod "Castoramą´ z wózkiem pełnym Cekolu, bloczków gipsowych i innych tego typu utensyliów. Po 20 min. otworzyłem, ale .....
~Krzys_ek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Linka od otwierania siedzenia poluzowala sie lecz po malej poprawce wszystko dziala bez problemu. Wykladzian w bagazniku jest nie przemyslana poniewaz mocowania nie wytrzymuja podczas wyjmowania kola zapasowego.
~jpi31
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
na gwarancj padła tarcza sprzęgła, 3 razy wymieniony wiatrak, problemy z chłodzeniem. podczas upałów i w korku mogą być problemy. CZEMU żADEN KRETYN NIE ZAMONTOWAł WSKAźNIKA TEMPERATURY SILNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~paniGozdzikowa
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Pourywane ograniczniki drzwi i denerwujące pasy przy przednich fotelach (nie chowają się ) Linka ręcznego do wymiany średnio co 2 lata. Nie stwierdzłem więcej usterek (nie licząc tumika i klocków hamólcowych .
~keyser soze
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Auto czesto sie psuje. nie sa to powazne usterki, ale "pierdoły" za które niestey trzeba płacić: - 2 raxy uszczelka pod pokrywa zaworów (a ma 60 000km) - hamulce:tłoczki -amortyzatory -linka sprzęgła -światła

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jedrek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Autko jak na razie spisuje sie bardzo dobrze...moze z wyjatkiem seryjnego zamka centralnego z ktorym przynajmniej u mnie caigle jest cos nie ak..Poza tym wszytko dziala bardzo dobrze i bez zarzutu..Praktycznie zadnych usterek
Fiat Seicento Hatchback 3d