Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (422) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 480 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzezzgorz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Korektor świateł - hydrauliczny - do 3 lat i każdy się kończy (naszczęśćie na przeglądach nie interesują się panowie owym układem). Tłumik po 3 latch. Masa silnik-karoseria urwała się. Tarcze po ok 40 zaczęły bić i do wymiany.
~Brutus
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
długo by wymieniać, po krótce: żaróweczki, skrzypiące drzwi, blokujący się mechanizm tylniej wycieraczki, skrzypiące plastiki (szczególnie ten na pokrywie bagaznika zasłaniający instalację), kiepściutka linka od ręcznego
~darek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
zapieczone klocki hamulcowe 2x,zablokowany ręczny-rdza,rdza w klamkach,brak morzliwości zamknięcia drzwi,zatarty mech.tyl.wycieraczki,cieknący zbiornik paliwa,60000km słychać kasatory w silniku,więcej nie pamięyam
~Elmer a.k.a. Chester
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ostatnio to TYLKO wymieniałem akumulator po 34000. Aaa i kiedyś tam był problem ze światłem STOPu, ale to kabelek sie przetarł. No i padła żaróowka od cofania a mi sie nie chce wymienić :-) Żarówek z przodu jeszcze nie wymieniałem.
~msung
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
mechanizm zmiany biegów wymiana co 10 tyś km, linka od licznika co chwilę, alternator i kupa innych dupereli które w moich oczach dyskwalifikują ten samochód jako \"mały, tani i ekonomiczny\".
~kmark
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Mowi sie ze japonczyki sa najlepsze. Ja mowie z jesli fiat jest tak niezawodny jak moje seicento to nastepne auto to tez bedzie fiat. Mysle, ze tu jest kwestia inna: auto zadbane vs auto niezadbane.
~mienio
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Na początku gdy kupiłem miałem problem z akumulatorem ale okazało się, że to szczotki na regulatorze napięcia się wysypały i nie było ładowania a nic nie świeciło i akumulator się rozładował do "0´.
~mariobros
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
W ZIMIE nie działa mi wyłącznik oświetlaena wewnętrznego w drzwiach kierowcy. Brzęczy mi ten pręt od regulacji siedzenia. Padło podświetlenie zapalniczki. I to tyle w aucie, które ma 7 lat.
~tomek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jak narazie na nic nie moge narzekac poza zblokowanym prawym tylnym bebnem, spowodowane ostra jazda z uzyciem recznego i wymiana tlumika koncowego na sportowy za 250zl co i tak bylo koniecznoscia
~kazald
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
wymienialem miedziany przewod od zaplonu, ktory po prostu zasniedzial i dzialal, ale z obawy przed zimą:) lepiej bylo go zmienic na nowy, przepalone zarowki zdarzaja sie jak zawsze, ale stosunkowo rzadko
Fiat Seicento Hatchback 3d