Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (422) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 480 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikrus.
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Coś zawsze się znajdzie np. wypadły mi 2 lampki z plastików od tablicy rejestracyjnej z tyłu bo plastiki popękały mogło być przez moją jazdę lub zużycie nie wiem.
~lukaseq09
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
-psujący się hamulec ręczny -zepsuty silniczek tylnej wycieraczki -zepsuty mechanizm uchylania fotela -rdza na klapie bagażnika -zacinające się przyciski radia
~Zbyszek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Najczęstsze \'pierdoły\' przez 300kkm to : oświetlenie tab. rej., podświetlenie zegarów, pokręteł, piszczący pasek, pocąca się pokrywa zaworów, przepalający się układ wydechowy
~zadowolony
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
I tu chyba wystawię najgorszą ocenę, tylko przeciętnie. Autko cierpi na szereg małych dolegliwości, lecz ma 13 lat! Poza tym wszystko kosztuje śmiesznie mało:))
~dareckigr
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Pourywały się obydwie linki do podnoszenia foteli ale wszystko gra po zastosowaniu wiązałki;) Ostatnio wymieniłem bezpiecznik termiczny dmuchawy bo działał tylko 3 bieg
~Martin
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Szybko zacierający się wentylator chłodnicy. Zmurszałe osłonki gumowe reflektorów. Pęknięta uszczelka pod klawiaturą. Szybko zacierający sie silniczek wycieraczki tylnej.
~Andrzej K
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jest ok czasem coś trzeba poprawić ale naszczeście zadko amory przednie padły po około 60000km czły czs dziury w jezdi i śa efekty i klocki hamulcowe wymiana ci 12-15000km czyli spoko
~maderasq
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
przejechałem nim 50000 km paktycznie w miescie auto pracuje w mojej firmi tak wiec czesto zmienia kierowcow i robi ok 100 km dziennie nie popsulo sie absolutnie nic
~urban787
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak to u fiata.Pokrętło fotela zostało mi w ręku,wycieraczki mają tendencje się zacierać(zwłaszcza tylna),itp,itd.No i regulacja przednich świateł(hydraulika)-PORAŻKA
~Adriano-A3
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
drobne usterki w tym aucie się zdarzają w moim przypadku to była przepalona żarówka czy wywalony bezpiecznik odpowiedzialny za sprawne wycieraczki. czyli nic specjalnego
Fiat Seicento Hatchback 3d