Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (491) - Całokształt

Na liście zabraknie 411 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arnold
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Sej - sej jest tanim autem w zakupie i w utrzymaniu jednak nie można od niego za wiele oczekiwać. Przyspieszenie tragedia, nie jestem żadnym młodym gniewnym który chce palić gumy na każdych światłach ale naprawdę czasami człowiek się może wkurzyć wlokąc się za jakaś zawalidrogą nie będąc w stanie jej wyprzedzić. Samochód dobry na początek ale jak się trochę pojeździ to chce się kupić coś większego i mocniejszego.
~qrt666@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak na tak małą pojemność to jest to całkiem dynamiczne autko (ale trzeba wykorzystywać mocno biegi, a więc silnik mało elastyczny). Dobrze trzyma się drogi, także na zakrętach (co było testowane :)), zmieści się niemal wszędzie, co w mieście jest niemałym atutem. Na dłuższe trasy troszkę za małe, ale podróżowałem ponad 700 km w 4 dorosłe osoby i jakoś przeżyliśmy. Jak ktoś nie wybrzydza, to będzie miał duże zadowolenie z jazdy.
~Kamil
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
po ok3 latach zasiniedziala elektryka (brak kierunkowskazów) pozatym zerwana linka hamulca ręcznego, wycieki oleju, wymiana simeringów, zakleszczenie hamulców, klamka, kontrolka poziomu oleju w silniku, niesprawna pompa spryskiwaczy, wymiana tlumika po 65 tyś, kiepski akumulator montowany fabrycznie, wymieniane na gwarancji pasy bezpieczeństwa (te "nowe" to też żadna rewelacja juz prawie sie same nie zwijaja
~Driver00
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
To auto nadaje się tylko do jazdy po mieście i wożenia zakupów. Maksymalne trasy do 30 km Jakieś dłuższe trasy obwodnice autostrady tylko na własne ryzyko jeżeli wytrzymacie w tym pudle głośnym niewygodnym to proszę bardzo. Wygląd nawet ponadczasowy ale cała reszta źle. Z plusów to oprócz tego na akumulatorze to jeszcze jak ktoś ma takie auto z kratką z tyłu to można VAT na niego odciągać.
~Paweł
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Bardzo fajnie autko, ale dla góra dwóch osób z bagażem. Pasażer z tyłu cierpi. Dwóch pasażerów tamże to już chińskie tortury wodne, trzech nigdy nawet nie wziąłem. Poza tym: świetna widoczność, niezła dynamika jazdy przy rozsądnych prędkościach, wszędzie się wjedzie i zaparkuje, bardzo przyzwoicie jeździ się po śniegu czy drogach gruntowych. Jeżdżę Sc po całej Polsce i nie narzekam.
~badi6@op.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak na tą klasę super, do miasta na zakupy nic więcej nie potrzeba, sprytny miejski samochodzik, mimo silnika 900 dość żwawy choć 1,1 napewno lepszy choć bardziej awaryjny z tego co słyszałem, mnie 900 pasowało kupiłem miał ok 70000 sprzedałem 93 i nic poza wymianą oleju raz do roku i wymianą płynu chłodzącego na początku nie robiłem, a silnik po wypadku sprzedałem, nie wiem co się z nim dalej stało.
~Sebek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Być może to "doskonale" jest o jedną ocenę za dużo, ale zbyt wiele się naczytałem opini osłów, którzy wsiedli z mercedesa rocznika 2004 do seicento. Chciałem w ten sposób podwyżyć nieco ocenę, którą zaniżyli owi wygodnisie. Panowie - to nie ta klasa samochodów, nie z nimi tutaj porównywać, małe dwu, trzy osobowe autko, do jazdy po mieście. To moje pierwsze autko - naprawdę nie żałuję i szczerze polecam!
~Sebek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Samochód bardzo dobry, idealny dla początkujących i nie tylko, super ekonomiczny, do intensywnej jazdy jednak są lepsze samochody. Wbrew pozorom lepiej spisuje sie na trasie niż w miescie, producent nie przyłożył się do podstawowych elementów potrzebnych samochodowi miejskiemu, lusterek, szyb, i ma zbyt duży promien skrętu. Wymieniam oczywiscie tylko wady, reszta jest ok, chyba ze zapomnialem o czyms.
~mkulik@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przejechałem 54 tys. km w 4,5 roku. (z auta korzystam codziennie). Auto sprawuje się dobrze. Jest niezawodne. Pali ok. 6 l miasto i 5 litrów na trasie ( w zimie + 1 litr ale 4 opony zimowe) Wymieniłem: akumulator oraz klocki i tarcze ( jeszcze nie musiałem). Teraz czeka mnie wymiana tłumika (mam pospawany - do zimy powinien wytrzymać). Serwisuje w ASO Fiata. Ceny rozsądne ( dla stałych klientów - 10 %).
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
6,7
8,2
~wiesia
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jest to auto wspaniałe jest to drugie moje auto z taki przebiegiem i w życiu słowa złego nie dam sobie na nie powiedzieć .Tym którzy narzekają powiem tylko jedno żeby lepiej jeżdzili tymi autami i o nie dbali to wszystko będzie ok , a nie doszukiwali się usterek nie wyjeżdżając prawie z garażu . !!!!!!! Moje auto codzienie jeżdzi i nawet układ wydechowy jest orginalny :) to dopiero jest sztuka
Fiat Seicento Hatchback 3d