Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (491) - Całokształt

Na liście zabraknie 411 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~poolx@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
naprawde bardzo porzadne auto za te cene. sprawia wrazenie bezpiecznego i solidnego. dla dwoch osob bardzo wygodne i pojemne (zlozone tyle siedzenia, szafa wchodzi z tylu). doskonale trzymanie sie drogi, latwosc prowadzenia, dobre hamulce, znakomita ekonomia. w trasie noca (predkosci nizsze) wychodzilo mi na dalekich trasach zuzycie ok. 4,2l./100 km. zima w miescie ok. 5,3!
~Byly uzytkownik
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Samochod malo bezpieczny. Trudno pokonac zakrety -znosi go. Wyjazd pod wieksza gore jest niemozliwy na czwartym biegu jesli nie dalo sie samochodu rozpedzic do przynajmniej 80km/godz. Przy 120 km/godz silnik zezi, wiec zniecheca do jazdy autostrada czy ekspresowka- wyprzedza kazdy. Nikt nie lubi byc nagminnie wyprzedzany, ja rowniez nie lubie.
~Krzychu
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Całkiem fajne auto. Mało pali, całkiem przyzwoicie przyspiesza nawet na LPG, dużo za mały bagażnik ale na jakieś małe zakupy starcza. W środku o dziwo dość wygodnie z przodu się siedzi z tyłu raczej nie polecam jazdy. Dobre auto do miasta ze względu na małe gabaryty. Idealne dla kobiety, na pierwsze auto dla każdego oraz ludzi co szukają taniego wozidła.
~seicentolike
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Niezastąpiony w mieście, wszędzie się zmieści, dla jednej, dwóch osób idealny, dla czterech też dobry. Szkoda, że już nie produkują -miałby "wzięcie". W tej chwili na rynku nie ma zamiennika tego auta. Dzisiejsze małe auta nie dość, że drogie to jeszcze strasznie "zabudowane w środku" -mała widoczność i mało miejsca dla kierowcy
~agamemnon
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Samochód bardzo tani w zakupie i eksploatacji, dobry do miasta ale też zapewniający niespecjalne warunki podróżowania. Nie mniej nie kupuje się takiego samochodu dla wygody i klasy, dlatego jego wady należy uznać za drugoplanowe. Rozczarowuje jednak niska jakość i delikatność, pewne \"zacofanie\" oraz fakt, że nie nadaje się dla wyższych osób.
~Robert
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Bardzo fajne autko dla osoby poruszajacej sie po miescie. Nadaje sie na krotkie trasy. Przy wzroscie 190cm znalazlem optymalna pozycje za kierownica, lecz niestety zwazajac na gabaryty samochodu nie bylo juz za mna miejsca dla pasazera. Szczegolnie polecam dla osoby ktora szuka auta zeby jezdzic na zakupy, do szkoly, do pracy, do kosciola itd...
~Maciek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ogólnie fajne auto dla młodych i młodych małżeństw z jednym małym dzieckiem;) Jeżeli ktoś umie zrobić proste rzeczy przy aucie to plus dla niego i robi się bardzo tanie w eksploatacji. Większość części z CC pasuje do tego modelu:D Jeżeli chodzi o gaz to nawet nie czuję że na nim jeżdżę bo czy na tym czy na tym szaleństwa nie ma to tylko 39 koni:D Polecam
~wiez@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Moim zdaniem Seicento jest naprawde świetnym autem. Kosztuje niewiele, zadko sie psuje. Jesli cos sie zepsuje to za kilkadziesiat zl, Ci naprawią. Jesli masz zylke mechanika to sam go sobie naprawisz. Moj egzemplarz ma przejechane 140tys i 8 lat na karku. Nie dbam o niego w ogole, Dolewam oleju i leję zupę. Mimo tego nigdy mnie nie zawiodl na trasie.
~kmark
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Za tak niskie pieniadze nie mozna zrobic lepszego auta. Duzy plus za trwale nadwozie, auto wiekszosc czasu garazowane pod chmurka i zadnej rdzy. Nie ma nawet sladu jakiegos nalotu jak to czasami widze w innych autach. Samochod ma juz prawie 8 lat i swoje przejezdzil w roznych warunkach i nic. Tu duze brawa dla fiata i fabryki w Tychach.

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~artur
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Samochod w 1000% do miasta. Na trasie jazda na dluzszych odcinkach jest troche meczaca (przy wyższych predkosciach za malo mocy !!). Polecam wszystkim którzy jezdza duzo bo to super ekonomiczny sam. JEZELI CHCESZ KUPIC OGOLNIE POLECAM ale trzeba sie liczyc z tym ze to tylko 900cm tak wiec jezeli chcesz poszalec na trasie - zapomnij. W miescie - to co innego
Fiat Seicento Hatchback 3d