Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (491) - Całokształt

Na liście zabraknie 411 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ogólnie rzecz biorąc jest to całkiem sprawne małe autko, idealne na miasto. Bardzo niezawodne, w ogóle nieawaryjne. Wdzięczny samochód, który również potrafi pojechać całkiem szybko i zebrać się. Nie ma po co porównywać do hatchbacków VW, Opla czy Peugeota, ale w swojej klasie Seicento na pewno zajmuje przyzwoitą pozycję.
~mati
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jako całokształt daje ocene 4 z minusem. wiadome jest ze jesli ktos sie decyduje na kupno seicento kilkuletnie nie moze liczyc na super wygode i osiagi. awarie zdarzaja sie rzadko a czesci niezbyt drogie, jesli ktos chce miec autko by dojezdzac do pracy i czasmi wybrac sie na wycieczke poza miasto polecam seicento.
~Karol (karol18aa@wp.pl)
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
ogólnie mogę polecić ten samochodzik ludziom którzy nie oczekują rewelacyjnych osiągów lecz niskiego spalania i łatwości zaparkowania w każdym miejscu bardzo dobry samochód do miasta chociaż w trasie też sobie nie najgorzej radzi, jak na tak małą pojemność silnika da sie go do 165 km/h rozpędzić bez żadnych modyfikacji
~tomek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
samochodzik jeszcze nigdy mnie nie zawiodl w ciagu poltora roku ,,odpukac,, pare groszy wlozylem w ulepszenia tzn zawieszenie(wsporniki przod/tyl 350zl, dystanse 20zl, felgi z oponami 1000zl),silnik(filtr storzkowy 130zl, sportowe swiece i przewody 350zl) i spostowy wydech koncowy 250zl co o wiele polepszylo osiagi autka polecam
~Cobra
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Cieżko wchodzi 1 i wsteczny. Nieraz trzeba jeszcze raz sprzegło wciskac i dopiero bieg wrzucić. Częsty problem w tych autach pada silniczek tylnej wycieraczki. Super autko jesli chodzi o jazde miejska i niedalekie wypady za miasto. Elektronika w autku pod zawsze pod ręką mimo ze nie ma tego za dużo ale zawsze coś :)
~andrzej
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jestem z tego samochodu bardzo zadowolony,nigdy nie zawiódł.Doskonale się sprawował w mojej rodzinie.Obecnie sprzedałem go ale tylko ze względu na to ,że obecnie potrzebny jest mi większy .Radziłbym wszystkim kupować samochód na miarę swoich potrzeb i możliwości,żeby pózniej nie narzekać na koszty ,wielkość,moc silnika itd.
~tomaszrad@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
No coz jest to auto tylko do miasta i wtedy jest ok. Na trasie jest zle zwlaszcza w 4 osoby. Po 90 tys km jeszcze dobrze jezdzi ale czuje sie ogolne zuzycie pojazdu. Wykonczenie jest nieprzyjemne i plastikowe a deska rozdzielcza jest tak brzydka, ze lepiej na nia nie patrzec. Okropne jest pozostawienie zimnej blachy od wew.
~raschke@hoga.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Każdego coś kiedyś zdenerwuje, ale być może to tylko 1 raz w życiu tego autka, mało mam jeszcze km na SC ale czwórkę niech ma na dobry początek !!! Co do Pakietu Olimpia/Fun jest dobry, brakuje listew ozdobnych z boku w miejscu czarnych, no i ten sprzęt audio 1100zł to za dużo - nie mam Clariona ale Philipsa
~Lancer1990
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Idealne auto do miasta i na krótką trasę. W 2 osoby podróżuje się nadzwyczaj wygodnie. Autko ma elastyczny silniczek który żwawo rozpędza autko i stara się ekonomicznie podróżować przy optymalnej prędkości na trasie. Jeśli się o autko odpowiednio zadba powinien wdzięcznie sprawować się bez problemowo.
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
6,7
8,2
~dutch@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Idealny samochod dla ludzi ceniacych ekonomicznosc. Seicento to samochod dla ludzi bez kompleksow zawsze zawiezie do celu a przy umiejetnej eksploatacji posluzy sie dluga bezawaryjna jazda. niektore seicenta maja przebieg 300-400 tys km. Zdecydowanie jedno z bardziej niedocenianych autek na polskim rynku
Fiat Seicento Hatchback 3d