Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (491) - Całokształt

Na liście zabraknie 411 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jestem zadodowlony, auta uzywam glownie na dojazdy do pracy ale nie boje sie wypadow w dluzsze trasy w ciagu 6 lat eksploatacji przejechalem prawie 120 tysiecy w roznych warunkach, garazuje zazwyczaj pod chmurka, auto nie rdzewieje, pali za pierwszym razem, j gdybym mial wybierac auto na dojazdy do pracy jeszcze raz wybralbym SC ale tym razem moze 1,1l.
~Adam
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
samochód kupiłem do firmy dla wszystkich czyli do zarżnięcia, myślałem że wytrzyma dwa trzy lata ma 6 ale chyba powoli się kończy, natańszy nowy samochód na rynku, tani prosty dla osób mających obawy przy zakupie używanych aut godny polecenia, ma jeszcze jedną zaletę, jak widzę rachunek z serwisu nie kręci mi twarzą jak w przypadku audi
~Użytkownik seicento
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Samochód przeznaczony do dojazdów do pracy na odcinku do 30 km, oraz do poruszania się po zatłoczonym mieście. Spalanie nie należy do małych jak na tą pojemność. Samochód polecam dla kobiet i początkujących kierowców. Moje opinia o tym samochodzie jest pozytywna, ponieważ dość niska cena zakupu idzie w parze z dostateczną jakością.
~Piotr40
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Auto kupiłem od firmy w której pracuję z przebiegiem 145.000 (!) wówczas 3-letnie. Wymieniłem tylko chłodnicę (wycieki) i hamulce. Silnik i skrzynia biegów OK, niedługo wymiana amortyzatorów. Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu, ale mały bagażnik. W sumie: sympatyczny samochód za niewielkie pieniądze dla praktycznych i oszczędnych.
~witkowskimaciej@gazeta.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Oczywiście kupując to auto wiedziałem, że to nie mercedes, ale po tych 3 latach użytkowania i 60kkm jestem bardzo BARDZO pozytywnie zaskoczony. W przyszłym roku będę go sprzedawał (ze względu na zwiększone potrzeby przestrzeni bagażowej - inaczej nigdy bym go nie sprzedał!!!) i boję się że nie znajdę już drugiego tak niezawodnego auta.
~cusia@xl.wp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Bardzo dobry samochód w swojej klasie, nie grzeszy przyspieszeniem ale przez swoją niezawodność i wygode jazdy stał się moim przyjacielem Miło mi to stwierdzić ponieważ samochód produkowany był w Polsce i pod względem bezawaryjności mógł by być wzorem zarówno dla innych produktów FIAT-a, jak również dla samochodów bardziej utytułowanych marek.
~pbenek@interia.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przejechalem tym samochodzikiem 115tys km i nigdy nic powaznego w nim sie nie wydarzylo. czesto bylem w niemczech i raz nawet w anglii - nigdy mnie nie zawiodl. troche duzo spala ale ja go wcale nie oszczedzam. tak na prawde to jestem zdziwiony jego wytrzymaloscia, bo juz kilkanascie tys km temu spodziewalem sie problemow...a tu nic!
~Mario
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Silnik porażka - ni to jedzie ni stoi. A widzieliście crash testy? Tiaaa... Najgorsze jest to, że ludzie chwalą te samochody, łącznie z prasą fachową i dlatego dalej bedą robić takie buble. To co, że kosztuje trochę ponad 20.000 zł??? Ale zerowe bezpieczeństwo, silnik słabiutki, wyposażenie lepsze miałem w maluchu. Zaleta - w zasadzie się nie psuje.
~rabidurbian@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dobre autko za niewielką cenę 21900. Pali mi w trasie 4 z hakiem na setkę, w mieście 6-7. Jest całkiem ładowny. Niedawno przewoziłem w nim tv. 28" w pudełku. Zmieścił się, serio. Denerwujące drobne usterki jak uszczelka przy oknie od strony kierowcy, czy trzeszczący fotel kierowcy, no i te silentblocki które się wybiły na polskich drogach.
~Mikrus.
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Mógłby być wygodniejszy i bezpieczniejszy chociaż troche. Mieć więcej miejsca , mniej palić 8 na 100 to dla mojego nie problem trochę lepiej się prowadzić w sumie tyle. Te małe 900 są pancerne serio. Na 1 auto naprawdę dobry wybór uczy pokory. Plus nie szkoda jak się zarysuje ciutkę czy rozwali. Części tańsze niż pizza XXL.
Fiat Seicento Hatchback 3d