Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (491) - Całokształt

Na liście zabraknie 411 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawelk@centrume.krakow.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
auto oceniam pozytywnie, zrobiłem już ponad 10 tys. km i jestem bardzo zadowolony, przyzwoity komfort, niezły silnik, cicha praca, ogólna ocena 4+, samochodzik sprawdza się przede wszystkim w mieście, ale również w trasie nie ma na co narzekać (trasę Kraków-Gdańsk pokonało bez zarzutu), oczywiście że są lepsze samochody, ale w tej klasie i za te pieniądze Seicento nie ma poważnych konkurentów
~Ryhu
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
NIE POLECAM. Miałem jednocześnie Toyotę Corollę, 5 lat starszą z 3 razy większym przebiegiem i w ciągu 5-ciu lat kosztowała mnie mniej napraw niż \"Smoczento\" w ciągu 2-ch lat. Jak już pisałem wszystko jest typową usterką/ chorobą tego auta. Ten samochód to studnia bez dna. Pali jak smok, nie dając żadnej mocy. Nie wiem na co idzie to paliwo, chyba wypluwa je z rury wydechowej.
~koszton
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Nie ma co narzekać jak komuś nie pasi to niech nie kupuje. W końcu to nie czołg by wszystko taranować. Nie stać takiego jednego z drugim na limuzynę kupuje fiata a potem marudzi. Tak naprawdę to te auta nie są do bani tylko co niektórzy kierowcy. Miałem malucha i choć był z marnego materiału to spalał wszystko bez problemu. Obecne silniki wymagają tego do czego są zaprojektowane.
~don_Pedro
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Świetne auto miejskie, rodzinne, terenówka, cementowóz, ciągnik siodłowy i co tam kto chce. Wozi nas od 11 lat po Polsce i Europie, byliśmy całą rodzinką 2 razy w Alpach, we Włoszech i w Chorwacji. Bardzo dobrze prowadzi się w zimowych warunkach. Przeżyło budowę domu i ciągnięcie przyczepy. Zakup zamortyzował się w 200%, autko zostaje w rodzinie dla młodszego pokolenia.
~Janek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
W sumie jestem zadowolony. Na potrzeby młodego małżeństwa bez dziecka, chcącego pojechać na zakupy, wyrwać się na piknik za miasto, kilka razy w roku w góry - idealne. Koszty utrzymania nie porażają i w międzyczasie można odłożyć na coś większego. Nie kupię go nie dlatego, że jest zły, tylko dlatego, że z czasem zwiększają się potrzeby, głównie przez powiększenie rodziny.
~msung
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Auto miało być w zamyśle producenta małe i tanie w eksploatacji. Niestety tak nie jest. Silnik mały i pozbawiony jakiejkolwiek dynamiki pali jak \"normalny\" europejski samochód z silnikiem 1.4. Auto nie zapewnia żadnego komfortu ani nie możemy być pewni czy dojedziemy tym wynalazkiem z punktu A do B. Co z tego, że części są tanie jak barszcz skoro co chwilę coś jest do roboty.
~Mateo
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jeżeli ktoś szuka taniego samochodu aby dojeżdżać nim kilka kilometrów do pracy lub do jazdy po mieście to taki samochód jest dla niego,raz na jakiś czas da się też wyjechać za miasto z rodziną(tyle zawsze da się wytrzymać), auto świetnie sprawdza się na bezdrożach i polnych drogach,jest dosyć wysokie a wrazie czego samemu można go wydostać z rowu.Mały ale tani-coś za coś.
~brart
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Tanie auto. Nie polecam nikomu co chciałby tym jechać dalej niż 200/300 km. Ale do miasta niezastąpiony. Bezawaryjny (jak na swoją cenę, wiem co mówię miałem kilkanaście samochodów, obecnie mam też prawie nową toyotę, i kilka seicent) niewymagający specjalnej troski. O zawieszeniu nie piszę bo w tym kraju to w ogóle się nie powinno brać trwałości pod uwagę.
~Voldik
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Największy plus tego samochodu to jego ekonomiczność ( w miarę małe spalanie) oraz tanie i łatwo dostępne części oraz ilość miejsca z przodu oraz małe gabaryty samochodu, które dają nim łatwo manewrować po mieści. Minusy to słaba jakość wykonania, częste drobne usterki, piski plastików kokpitu, słabe hamulce, głośny silnik powyżej 100 km/h, fatalne opony fabryczne.

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Elmer a.k.a. Chester
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dla mnie samochód BOMBA. Zwrotność, ta taka maleńkość, no coś wspaniałego. MEROL sie przy moim Seicento "M3 Power Twin Turbo" chowa :-). Nie wymieniłbym go za nic. Jak jeszcze bedzie możliwość to następny bym też taki kupił. A może już następce? Ja go po prostu niesamowicie kocham. Aaa i ukradli mi antenke...to se zrobiłem z drutu :-) Dla normalnego człowieka SUPER AUTO.
Fiat Seicento Hatchback 3d