Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (435) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 467 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~saimon500
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z przodu jest dobrze a z tyłu nie tylko jeśli prowadzi osoba o wzroście do 170cm z tyłu może w jako takich warunkach jechać dorosły inaczej jest ciasno.
~stanek@op.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
dla tęgich za mało miejsca,pedały hamulec-gaz zbyt blisko siebie i przy dużych nogach potrzeba sprytu aby nie nacisnąć gdzie nie trzeba,za mały bagażnik
~tomek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
mam 190cm wzrostu ale daje rade, z tylu brakuje miejsca to auto dla 2 najwyzej 3 osob jak trzeba to i 4 pojada ale o jakimkolwiek komforcie trzeba zapomniec
~jojox
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jest bardzo dobra. Dużo ludzi narzeka niestety zapominając,że sejk jest autem miejskim.A jesli ktos kupuje sejka i wymaga tego co od dużej fury to ma problem.
~rzoper
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
mam 192cm wzorstu...a w fotelu kierowcy jest mi wygodnie :) ale za to za mna to tylko dziecko sie zmiesci no ale czego mozna wymagac po takim malenstwie
~piotrgiel@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
po całkowitym odsunięciu przednich foteli do tyłu jest w miarę dobrze z przestrzenią dla kierowcy i pasażera z przodu .. pasażerom z tyłu współczuje !!
~Jacol z Poznania
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dla kierowcy i przedniego pasażera miejsca dużo, z tyłu gorzej. Dobry dostęp do tylnej kanapy w porównaniu do innych 3d. Generalnie dla 4 osób jest dobrze.
~keppacco
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jak na takie małe auto miejsca dosyć dużo. Przy moim wzroście 183 wcale nie jest ciasno, chociaż na początku nie mogłem zmieścić się z butami naciskając pedała
~qrt666@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Mam 182 cm wzrostu, podczas dłuższej jazdy (np. 5 godzin) męczę się. Niezbyt wygodne fotele na dłuższą trasę, o pasażerach z tyłu nie wspomnę.
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
6,7
8,2
~tomaszrad@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
dla kierowcy jest ok ale za nim juz nikt nie moze siedziec. Dla pasarzerow z tylu zle obok kierowcy nogami zawadza sie o skrzynie i krawedz niby schowka.
Fiat Seicento Hatchback 3d