Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (435) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 467 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł-
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Zbyt mało miejsca w okolicy pedałow.Brak mozliwosci wcisniecia jednoczesnie sprzegla i hamulca. Totalna porażka.... Mozna stracic uzebienie w sytuacji gdy chce sie to zrobic......
~konrad-p@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
makabra, mimo ze mam 172cm wzrostu brakuje mi miejsca na nogi za kierownicą, o pasażerach nie wspomnę...makabra, no ale to auto raczej pomyślane było chyba dla 2 osób
~edi_w@yahoo.com
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z przodu ok, z tyłu troszke ciasno dla 3 osób. Ale przewieźć tym się da wszystko (w bagażniku i po złożeniu siedzeń): 7 metrową drabinę, bujany fotel dla babuni, 500 kg cementu.
~Falcor
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z przodu da się siedzieć całkiem wygodnie, nawet przez kilkaset kilometrów. Z tyłu jest ciasno. Za wysokim kierowcą usiądzie tylko małe dziecko.
~seicentolike
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
nie jest dla dwómetrowców ale osoby o wzroście do 1,70 powinny się czuć dobrze. W seicento więcej jest przestrzeni dla kierowcy niż na przykład w pandzie.
~Wanted_X
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Szczerze - nie wiem czemu to auto 4 osobowe. Dwie osoby z przodu i z tylu ciezko wcisnac fotelik. Jest to auto klasy A wiec oczekiwania nie powinny byc wieksze
~szczurek687
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jezeki jade sam jest super dobrze jest jak jade z zona ale gorzej jak chca jechac dzieci... tylko wysiasc i isc obok bedzie wygodniej:P
~dareckigr
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak odsunę fotel kierowcy do końca to mam miejca pod dostatkiem(184cm wzrostu) ale z tyłu to nawet dziecko w foteliku się nie mieści :(
~Andrzej K
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jak na klase auta to super z przodu i mało z tyłu standard ,matiz jest ciut węższy w srodku ciut ciasniej ale tico ma według mnie wiele więcej miejca
~MaveR mc211@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ja mam 186 i dało się całkiem wygodnie podrózować samemu , a do auta wrazie nagłych przypadków zmieści się nawet 6 osób ;) jednak bardzo ciasno
Fiat Seicento Hatchback 3d