Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (435) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 467 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Giant
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Na przednich fotelach,całkiem przyzwoicie.Z tyłu oczywiście tragedia,ale z racji gabarytów tego auta i jego przeznaczenia,raczej nie mozna się temu dziwić,ani wymagać czegoś więcej.
~Piti
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Cóż, małe auto więc miejsca nie za wiele, ale nie jest źle. Trzeba być bardzo wielkim, żeby narzekać. Oczywiście jazda w cztery osoby to tylko awaryjnie na krótkiej trasie.
~kaflas
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
kierowca i pasażer z przodu to miejsca dla vipów gdy są maksymalnie odsunięte .. problem pojawia sie jak ma jechać któś z tyłu.. dlatego jeżdze w maks 2 osoby:D
~przemow123@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
na przestrzeń dla kierowcy i pasarzera niemożna nażekać. Siedzący z tyłu mają już dużo gożej, ale nie całkiem żle (w 4 osoby i bagaż pojechaliśmy na wakacje na Mazury 250km)
~marakame@poczta.fm
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jak na wielkość auta, z przodu ok. z Tyłu nie jechałem...:) Ale dla mnie wspaniała jest przestrzeń bagażowa po złożeniu tylnej kanapy.. czego ja tym samochodem nie przewoziłem....
~TIMI OKI
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażeruw jest dobra w wersji silnika benzynowego ale w tym z LPG jest gożej jest mniej miejsca w bagażniku co idzie za tym mniej baży sie zmieści.
~subiektywny
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Kierowcy jest niewygodnie,pasażerowi z przodu też, a na tylnych siedzeniach dzieci płaczą, jak się je tam posadzi.(a ja mam 180cm wzrostu i się tam poprostu nie mieszczę)
~Sebek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przód - magia, nie wyobrażam sobie innego kokpitu. Jest naprawde w wygodnie z przodu. Tył - wiadomo auto małe, aczkolwiek jakieś nieduże osoby się zmieszczą i będą miały wygodnie.
~piotrek1977@autograf.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z przodu jest wystarczająco dużo miejsca pomimo 180 cm.mojego wzrostu.Z tyłu chyba też jest w miare,bo moja 5-cio miesięczna córka jeszcze nie narzekała na ciasnote

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~turkusowa myszka
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
huhuuuu . . Jeśli z przodu siadą dwie duze osoby i podróżują w komfortowych ( w miarę ) warunkach - z tyłu jest miejsce na gazete Wyborczą, nic poza tym . . to wiele wyjaśnia:)
Fiat Seicento Hatchback 3d