Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (435) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 467 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Długi
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przód O.K., za to tył przy mojej córeczce to tragedia. Po włożeniu krzesełka nie ma miejsca dla dziecka lub żony(przedni fotel trzeba przesunąć maksymalnie do przodu). Także dorosła osoba modli się o jak najszybsze zakończenie jazdy.
~lewyy
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dla kierowcy i pasażera wystarczająco miejsca, natomiast z tyłu świetnie jest wozić dzieci bądź znajomych ale jeśli są karłami. W innym przypadku zapewne Ci podziękują i wsiądą do komunikacji miejskiej.
~Ryhu
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Auto wiadomo jakiej klasy, ale mimo wszystko miejsca ma malutko. Gdy z tyłu mieliśmy fotelik dziecka to musiałem już przesuwać przednie siedzenie tak że kolana musiałem przesunąć w jedną stronę.
~pawano
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
No cóż, miejsca dla pasażerów z tyło to właściwie nie ma. W 4 osoby nie ma sensu jechać w dłuższą niż kilka kilometrów trasę. No chyba że z dziećmi. natomiast w 2 osoby da się całkiem wygodnie podróżować.
~Ciolo91
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
mały samochód, mało miejsca :) ale odniose się do poprzedniego komentarza ... ja mam 199 cm zrostu i mam problemy z wejściem do samochodu ale jeżeli już wsiąde mogę spokojnie i przyjemnie cieszyć się jazdą ;]
~foemka
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak dla mnie jest O WIELE za maly i sie raczej do niego nie mieszcze, siedzac za kierownica czasem ciezko zmienic bieg bo mi noga przeszkadza, tak samo jak siedze z pasazerem to mozna sie nawet barkami stykac!
~Paweł
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z przodu, na maksymalnie cofniętych fotelach, jedzie się nieźle. Chyba że obwód w pasie przekracza 150 cm, albo ubierzemy się w baranią skórę. Natomiast tylna kanapa to dramat w trzech aktach.
~Adrian
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
z przodu jeszcze ok´ (mam 185cm) nad głową już nie mam miejsca i szoruję po podsufitce. Z tyłu tragedia - tylko dzieci się zmieszczą, z fotelikiem już gorzej. Oceniam na 4, ale jako 2 osobówkę
~Spooky
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
z przodu nie można narzekać, natomiast głośność narzekania na przestrzeń z tyłu rośnie wprost proporcjonalnie do wzrostu pasażerów przednich siedzeń. jednak biorac pod uwagę wymiary samochodu nie jest źle
~Peter
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przesiadłem się z maluszka więc jak dla mnie - PAŁAC :D A tak na poważnie - z przodu całkiem przyzwoicie. Z tyłu mogło by być troszeczkę więcej miejsca - z drugiej strony to przecież małe miejscie autko :)
Fiat Seicento Hatchback 3d