Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (435) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 467 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RAF
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Butla z gazem w miejscu na koło zapasowe, zapas mam za fotelem kierowcy. Z przodu OK i dla kierowcy i dla pasażera, z tyłu przez to koło zapasowe bardzo ciasno, wejdzie tylko jedna osoba. Na upartego wejdzie i druga ale nie wytrzyma dłuższej jazdy.
~kazald
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
kierowcy i pasażerowi nawet nie wypada narzekać na ilość miejsca, ale to nie jest samochod na 5 osob, za to po złożeniu kanapy jest gigantyczna-płaska i równa- przestrzeń, spokojnie można próbować załadować drugi samochod do bagażnika....
~Sergiusz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
No co tu można pisać o tym samochodzie jeśli chodzi o miejsce? :( To samochód TYLKO dla 2 osób o wzroście do 180 cm. Nawet dziecko w foteliku ma ciężkie życie, bo nogi ma na fotelu przednim. Ale w końcu o to chodziło konstruktorom prawda?
~Pietruch
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
z przodu jeszcze jako tako, natomiast z tyłu to tylko 2 osoby. jeszcze jak dla mnie trochę sa fotele za wysoko i za płytka jest przestrzeń na petały, (nie można wyprostować nogi na gazie), jak dla mnie na dłuższe trasy strasznie nie wygodne
~prym
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
W stosunku do malucha rewelacyjnie miejsca wystarczająco zaś fotele troche przypominaja taboret wiec powyżej 100 uczucia rodem z promu kosmicznego. A tył no cóż małym dzieciom polecam dla wiekszych powinna byc informcja "Wchodzisz na własne ryzyko".
~porywacz_zwlok
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
dla osoby, która ma prawie 2 metry wzrostu miejsca jest naprawdę mało. ale da się poruszać po mieście i to z pasażerem. tylne miejsca traktowałbym raczej jako miejsce dla torby lub plecaka a nie dla dwóch pasażerów
~m97@inetia.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
To zalezy - jesli odsunac fotele przednie do tylu, to miejsca jest wystarczajaca ilosc, ale oczywiscie tylko z przodu. Jest tez dosyc wasko i czesto zdarza sie uderzyc pasazera lewarkiem biegow w kolano przy wrzucaniu 5-tki.
~pawcio
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
tutaj to słabiutko jak dla mnie to za mało miejsca gdzies na dłuzszą trase tylko dwie osoby.dla pasażera bocznego fotela z dłuzszymi nogami to tragedia,gaz i hamulec zdarza mi sie nacisnąc jednoczesnie z mały odstęp miedzy pedałami
~mariuszekpp
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Czegoś takiego w tym aucie nie ma :P Jadąc z pasażerem dotykam go łokciem (nie jest to auto dla duzych osob). Z tyłu wszystko zalezy od pasazera i kierowcy na przednich siedzeniach. Ogólnie mówiąc super komfortu to tu niema.

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~witkowskimaciej@gazeta.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
trasa poznań-wrocław-bieszczady raz we 4 raz we 3 osoby z załadunkiem - wszyscy pasażerowie i kierowcy potem go tylko zachwalali, nikt słowem nie wspomniał, że mało miejsca - ale wiadomo, lancruiser to to nie jest
Fiat Seicento Hatchback 3d