Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 (320) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 357 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiekpro1
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Niestety drogi dziurawe to i samochodzik podskakuje, normalka. Za bardzo wyklada sie na boki przy szybszym pokonywaniu zakretów, nie wspominając że fotele wcale nie trzymają.
~Krzysiek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jest przeciętnie, ale tylne wystające amory przeszkadzają przy parkowaniu na krawężnikch - już dwa razy wisiałem. Cóż zrobić duże miasto i mało miejsc do parkowania.
~QsHyh
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
zawieszenie jak na polskie drohi zbyt twarde, ale to male autko wiec nie mozna oczekiwac wiele. Czasem ma wrazenie ze powinienem jezdzic w kolniezu ortopedycznym
~Jarek M.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
W moim SPI po 65 tys wymiana amortyzatorów ( nawet nie zle), ale niepokoja mnie stuki przy wiekszyh nierownosciach ( bruk), narazie nie zlokalizowałem przyczyny stuków.
~doomin13@go2.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
twardy, dobry na zakretach, przedmowcy cos tu pisali ze niestabilny ale jak dla mnie to jest on o niebo lepszy w prowadzeniu niz np. vw polo i fabia ktore sa za miekkie
~dearnock@wp.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Autko jest małe, więc nie można wymagać dobrego tłumienia nierówności, lecz nie jest to auto rodzinne, dlatego powinno być nieco twardsze, żeby nie "kładło" się na zakrętach.
~Olo
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Nawet dobry jak na takie małe autko, ale bez rewelacji. Na szybkich zakrętach trzeba uważać, bo można się przeliczyć (szczególnie przesiadając się z większego auta)
~grzesiekr@poczta.fm
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Wąskie małe autko - na zakrętach ostrożnie, przy wyprzedzaniu na nierównej dwu-pasmówce też ostrożnie. Ale po mieście, czy do spokojnej jazdy ok. da się jeździć.
~Piotr
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Martwe pole koła kierownicy jest dość duże, a samo oryginalne zawieszenie jest tak miękkie, że trzeba dość uważać przy pokonywaniu szybciej zakrętów.
~krzychhu
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
zwinne auto troche przechylające się na zakrętach mało sztywne zawieszenie . mogło by być sztywniejsze bo i tak komfortu to zabardzo nie ma w aucie .
Fiat Seicento Hatchback 3d