Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW 1998-2002 (320) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 357 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cvx
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Sporting posiada twardsze i obniżone o 2 cm zawieszenie oraz stabilizator więc nie trzeba się podpierać lusterkami na zakrętach tak jak w zwykłych sejach. Do szybkiej jazdy wystarczy. Jednak do szybszej lepiej zaopatrzyć się w twardsze sprężynki. Eibachy + szerokie koło i prowadzi się jak gokart.
~MijaX
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Dopóki nie wpakowałem się do rowu i w wielką dziurę na asfalcie gdzie pogubiłem wszystkie kołpaki to samochodzik prowadził sięzaskakująco dobrze, wręcz nierealnie dobrze. W tej chwili po tych małych wypadeczkach, wszystko chrobocze, zgrzyta i co tu dużo gadać, bardzo trudno jest go utrzymać na drodze...
~eMGiek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Brak wspomagania w mojej wersji zdecydowanie utrudnia manewrowanie na parkingach. NIby niewielka rzecz a jednak nie raz trzeba sie sporo nameczyc przy skrecaniu. W trasie nie ma za to problemow aczkolwiek nie polecam szybkiego pokonywania ciasnych zakretow z racji na gabaryty pojazdu.
~Bartek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
auto dobrze amortyzuje nierownosci, na zakretach zachowuje sie stabilnie sam tez przekonalem sie ze trzeba uwazac przy gwaltownym zmianie kierunku, na prostym odcinku do predkosci 140km/h auto prowadzi sie jak najbardziej poprawnie powyzej nie jest juz tak dobrze zreszta odradzam szybsza jazde:-)
~maciej p
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
ze wzgledu na waski rozstaw osi cierpi na tym komfort ale to bolaczka wszystkich malych aut wiec trzeba sie z tym pogodzic, zawieszenie caly czas jeszcze fabryczne nic nie zostalo wymienione a niedawno na badaniu w stacji diagnostycznej okazalo sie ze... dalej nic mu nie dolega
~dearnock --> sapee@wp.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Póki co nieźle, ale tył jest zdecydowanie zbyt miękki - przy większym obciążeniu po prostu "siada". Ale utwardzanie nie ma sensu, gdyż będą się bardzo szybko wyrabiały tuleje i drgania będą w znacznym stopniu przenoszone na nadwozie - to opinia autoryzowanego serwisu.
~radekm
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Prowadzi sie w miare dobrze. Wiadomo ze na polskich drogach a juz zwlaszcza koleinach troche go rzuca. W zime na sniegu dostarcza sporo frajdy :). Zawieszenie dosc twarde, w Astrze II zdecydowanie mniej odczuwa sie dziury ale nie ma tragedi
~Reltich
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Zależy jak kto jeździ, przy szybszej jeździe natrafimy na problemy z pokonywaniem zakrętów. Autko się pochyla i mamy wrażenie, że zaraz nam ucieknie do rowu. Ale to raczej w każdym aucie z takim rozstawem osi. I tak o niebo lepiej niż w matizie.
~anitako
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Zawieszenie sprawuje sie calkiem dobrze, pomimo zaliczenia paru dziur. Chociaz czuje sie duza roznice przy jezdzie po rownym albo garbatym asfalcie. Krecenie kolem kierownicy (brak wspomagania) przy powolnej jezdzie dobrze wyrabia miesnie ramion :)
~wołek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Troche twardawe, a mimo to nie najlepiej sie prowadzi - przy nagłych skretach podsterowny (wyjeżdża prodem). Szybko zuzywaja sie tuleje - własnie wymieniłem, i przednie amortyzatory maja juz wyciek - ale to wina naszych polnych-miejskich dróg...
Fiat Seicento Hatchback 3d