Lista ocen Fiat Siena 1.2 i 82KM 60kW 1997-2002 (117) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kaz
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Kierowca i pasażer z przodu mają bardzo dużo miejsca, ci z tyłu mogą w dłuższych trasach mieć nieco przyciasno; drążek zmiany biegów, jak dla mnie nieco za daleko z przodu i przy moim ulubionym położeniu siedzenia muszę się deko podnosić. Ale to może moje urojenia.
~Zient@l
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Przestrzenno cóz za duzo jej nie ma jesli jezdzisz z zona i dzieckiem to masz jej wystarczajaco duzo natomiast cztery dorosłe osoby to w miare wytrzymaja 5 h podroz za to mamy ogromny bagaznik polecam wart zainteresowania .
~Grzegorz n
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
dla wyższych osób (185cm) prawe kolano wlazi w deskę przy regulacji nawiewu - myślalem juz o wycięciu dziury w tym miejscu- zwlaszcz jak się jedzie z pasazerami z tylu miejca tez nie zadużo na nogi.
~MUDAP - z kącika Palio Siena
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Ja nie narzekam 192 cm - gorzej ci co siedzą za mną - siedzisko fotela kierowcy przy odsuwaniu robi się bardziej poziome. Z tyłu przydałoby się z 10 cm. Jak prowadzi ktoś niski - nie ma problemu
~Jojek
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Dla kierowcy jest okej. Dla pasażerów mnie nie interesuje hehe. Jak ktoś chce jechać ze mną to ma siedzieć cicho i się cieszyć, że dostąpił zaszczytu hihihi ;)))
~toban@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Dla kierowcy i jego prawego towarzysza - OK, natomiast osoby z tyłu są w sytuacji fatalnej, mimo tego, że mam ledwo 173cm wzrostu, osoba siedząca za mną ma problemy ze swoimi nogami
~Zachwycony Samochodem
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Dla kierowcy super, z tyłu jednak mogło by być troszeczkę więcej miejsca na nogi. Kosztem tego miejsca jest wielki bagażnik. (Wielki PLUS tego samochodu)
~januusz
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
dla 2 osób z małymi dzieciakami więcej nie trzeba bagarznik też duży pod warunkiem że nie jest zamontowana butla na gaz 60l
~Tomasz K. (L)
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Strasznie wąski samochód, kufer z tyłu ogromny, wygodnie dla 4 osób, 3 os. na tylnej kanapie to jak śledzie w puszce.
~Mateusz T
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
O dziwo bardzo duzo miejsca wiecej niz np w thalii... kabina z przodu mogla by byc szersza ale z tylu dla 2 osbob jest bardzo dobrze