Lista ocen Fiat Siena 1.2 i 82KM 60kW 1997-2002 (105) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
W drugim dniu zerwała się linka wybierania biegów (wyrwała się zaprasowywana końcówka). Po 140 tysiącach należało wymienić uszczelkę pod głowicą.
~gp1605@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Jeżeli auto dostanie to co mu się należy, czyli wymiana oleju, wymiana płynu w chłodnicy wymiana świec, filtrów itp. to będzie służyć dobrze.
~p13Tro
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
skrzynia biegów w fabrycznie nowym samochodzie-uszkodzona (naprawili na gwarancji), poszło łożysko w 1 kole i wahacz (naprawili na gwarancji)
~norobertbe@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Non stop daje dupy. Uszczelka pod głowicą, wymienione sprzęgło, amortyzatory, komputer, pęknięta szyba przednie podczas wymiany koła itd. itp.
~toban@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Od tygodnia coś buczy z przodu auta, sprawdzili w serwisie łożyska, nic nie poradzili, buczy dalej i denerwuje - odpadnie koło czy nie?
~olo69
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
awaria wentylatora i przegrzanie silnika, wymiana uszczelek w silniku i jezdzi jak nowy tylko czasem coś z silnika cieknie
~januusz
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
nigdy mnie nie zawiódł i napewno go nie sprzedam za to polecam innym bo za 10 tys a nawet mniej można kupić w bardzo dobrym stanie
~fedele
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Jak juz wspomnialem auto nigdy nie stanelo na drodze, w skrzyni nawalila orbitka, mozna bylo jezdzic ale stukało w skrzyni
~kolius@interia.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
miska olejowa sitko! dwa zawory przepalone, alternator 3 razy wymieniany, łożyska przód + piasty, wszystko sie sypie!!!
~sgt gregory
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
po pięciu latach nie zanotowałem żadnej usterki poza olejem i filtrami nie robiłem nic jestem pod wrażeniem fiata