Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (365) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 512 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LordJan
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
za takie pieniądze ma się niezawodne i dobre auto. Pewnie,że nie można powiedzieć o jakiś wytyranych za kilka groszy
~Wojtek K.
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Tanie auto, tanie wykonanie, słaba trwałość, wysoka usterkowość. Myślę, że to najbardziej nieudany Fiat w historii marki.
~kamil
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Za małe pieniądze dostajemy dobre auto z fantastycznym silnikiem które może posłużyć lata kierowcy który go szanuje.
~Mateo
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
o wiele tańszy od golfów i innych niemców, przestonniejszy przy okazji w gruncie rzeczy niezawodny(drobiazgi)
~Rafał
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Z racji, że jest to fiat jego ceny są atrakcyjne i za stosunkowo niewielkie pieniądze można kupić naprawdę fajne auto.
~przemo
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za pewnego krajowego sześciolatka z niskim przebiegiem i zadbanego dałem 17900 zł. Może nie aż tak mało ale moim zdaniem opłaciło się.
~Piotrek
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Zapłaciłem dość drogo, ale tak musiało być- pierwszy (znajomy) właściciel, 40 tyś km w ok. 6 lat, serwisowany w ASO, nie zbity.
~Wiesław Wojciechowski
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
za stosunkowo nieduże pieniądze nowoczesny samochód bardzo dobrze wyposażony.W 2002 roku ESP u innych producentów było niedostępne.
~gazownik
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Jak każdy samochód posiada dobre i słabe punkt, do których trzeba sie przyzwyczaić. Naprawy pojazdu tanie.
~mr gaunt
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
za 20k zł sprawiłem sobie ładne niedrogie w utrzymaniu auto z końca 2003 z przebiegiem 40kkm. Dla mnie rewelacja.
Fiat Stilo Hatchback