Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (365) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 512 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~majki071784@interia.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
auto jak za ta cene bardzo ladnie wyglada wedlug mnie jest wygodne dobrze tlumi nieronosci a motor jtd spisuje sie zankomicie.
~Artur Wysocki
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Koszty zakupu i eksploatacji są adekwatne do wyposażenia jednak stylistyka oraz komfort jazdy dostajemy gratis.
~arti
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
oceniam sam kupiony jako urzywany nie da sie kupic za ta cene auta innej marki o podobnej specyfikacji - a awaryjnosc to tylko mit
~krisscross@op.pl
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Akurat tutaj jestem bardzo zadowolony gdyż kupiłem auto 2002 w roku 2003 z upustem ponad 16 tys. Stąd doskonała nota.
~Bonusso
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
nadal uważam, że dobrze go kupiłem, pomimo, że stracił już ponad połowę swojej wartości, ale niestety, kilometry robią swoje
~Mariusz000-
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
jestem zadowolony choc za 64000(cena jaka dalem za nowego stilo)moglem kupic inne auto ale nie zaluje ze kupilem fiata
~Piotr J.
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
w benzynie jest nieźle w porownaniu do konkurecj otrzymujemy sporo w cenie auta mankament utrata wartosci dość szybka
~zbiniou
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Dobrze, bo auto kupiłem w promocji poniżej 50.000 zł. Przeciętnie, albo źle - bo auto ma dużą utratę wartości (wiadomo, Fiat).
~nelson2@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
ta jakość do c eny jest na poziomie +=- ale ta utrat wartości to tylko można mieć żal ale do samego siebie co się zrobiło
~Miro
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Biorąc pod uwagę znaczne upusty u dilerów, za rozsądną cenę uzyskuje się komfortowe, dobrze wyposażone i bezpieczne auto.
Fiat Stilo Hatchback