Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (365) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 512 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mirek.p@aster.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Znaczne pogorszenie w stos. do wersji z 2002. Auto zostało "wykastrowane"!Większość dawnego standardu jest opcją
~Valis
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Samochód nie był tani, ale biorąc pod uwagę wyposażenie i przyjemność z jazdy nie znalazłem na rynku lepszej oferty.
~Jerzy
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Auto bardzo dobrze wyposażone,dobrze wykończone.Nic nie trzeszczy i nic się nie urywa.Przełom w myśleniu o Fiacie.
~Qurek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
W tej klasie jedynie jest tańszy Focus, ale moim zdaniem gorszy od Stilówki. W tym segmencie Stilo jest królem.
~Andrzej
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
przy obecnej cenie (za dużo usterek, na szczęście drobnych) auto średnio atrakcyjne. Ale może to tylko "złe miłego początki" ;)
~ocia@o2.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Świetny stosunek ceny do jakości. Na samochód otrzymałem 6 tys. zniżki, więc cena jest świetna, wyposażenie bezkonkurencyjne.
~romekk00
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
za to cenę (dokupiłem klimę) rewelacja,choć auto kupowałem ponad 3 tygodnie-negocjacje były trudne ale owocne.
~Ziomek
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Rzadko kiedy spotyka się tak dobrze wyposażony samochód z tyloma nowoczesnymi rozwiązaniami za tak przystępną cenę.
~Keexu
Hatchback 1.9 16V JTD Multijet 150KM 110kW
Maszyna nie do zdarcia, wersja 16v Diesel naprawdę robi robotę. na spokojnie bierzcie się za lewy pas :)
~Polecam
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za cenę 12000 zł warto. Auto wygląda nowocześnie i jest po prostu bardzo przyjemne w użytkowaniu.
Fiat Stilo Hatchback