Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2005 (64) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Zawsze ciepło zimą. Latem - klima się sprawdza, aczkolwiek potwornie zamula silnik. Szyby odparowują się migiem. Nawiew z tyłu na pasażerów i na ich nogi - rewelacja. Czasem trochę ciężko dogrzać nogi. Raz zdarzyło mi się, grzejąc nogi właśnie, że przegrzał mi się odtwarzacz CD. Można zaliczyć w poczet małych minusów.
~MnS
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Klimatyzacja manualna sprawnie schładza auto latem, a przy gorącym silniku układ wentylacyjny równie sprawnie nagrzea auto zimą. 4 pozycje pracy wentylatora, płynna regulacja temperatury, elektroniczny przełącznik obiegu wewnętrznego. Sprawnie radzi sobie z zaparowaną szybą przednią w 4. (najmocniejszej) pozycji.
~Seweryn
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
moje stilo jest bez klimy, zimą szyby szczególnie tylne parują przy szczelnie zamkniętych oknach , trzeba włączyć wentylacje na max, trochę dłużej nagrzewa się wnętrze niż w małych autkach jak np Panda co może irytować przy odmrażaniu szyb
~bajprzeznet
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo szybko się nagrzewa - zaleta małego motoru, klima w ciepłe dni też daje rade. Wielki plus za nawiew na tył - nikt się wtedy tam nie gotuje albo nie marznie i nie parują tak szyby. Filtr kabinowy wymieniać co 10 tys !
~Matt
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Klimatyzacja działa dosyć dobrze, bez niej szyby szybko parują, ale po włączeniu problem znika praktycznie od razu. Silnik szybko się nagrzewa, wydajne ogrzewanie. Duży plus za nawiew dla pasażerów z tyłu!
~Robert
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
W lecie manualna klina chłodzi a w zimie od silniczka ciepło leci. Nie nagrzewa się szybko, ale dla mnie to nie problem - nie jestem zimorodkiem. Rewelacyjny klimatyzowany schowek (0,7 się mieści)
~waldeck1@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Klima manualna działa całkiem dobrze, wentylacja jest idealna, w najgorszych warunkach po kilkunastu sekundach szyby są od wewnątrz suche, ie wiem jak wentylacja z tyłu bo nie korzystam
~inzynier
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nie mam najmniejszych uwag, szyby momentalnie odparowywuja, nagrzewa sie tez dosyc szybko, klimatyzacja sprawdza sie nawet w temperaturach ponad +40 (jazda przez Chorwacje)
~piotrek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Kanały wentylacyjne poprowadzone również pod nogi pasażerów na tylnej kanapie, czego nie miały żadne samochody którymi do tej pory jeździłem. Bez zarzutów.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
6,9
8,9
~mijodek@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
jak dla mnie spoko, łatwa regulacja, dość wydajne (auto bez klimy), nie wiem jeszcze jak latem, ale zimą nie ma problemu z odparowaniem i odmrożeniem szyb
Fiat Stilo Hatchback