Lista ocen Fiat Stilo Kombi (66) - Ergonomia

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr P
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
byłem bardzo pozytywnie zaskoczony ( to mój pierwszy fiat ) jedyna uwaga to niezby szczesliwe umieszczenie ręcznego ( pod podłokietnikiem )
~bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
wszystko pod reka, fotel i kierownica regulowane we wszystkich powierzchniach. Podlokietnik, podnozek pod lewa stope, duzo schowkow (nawet klimatyzowany)
~WoJtEkM.
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
może tylko wyświetlacz od klimy mógłby być lekko wyżej żeby nie odrywać wzroku od drogi ale ogólnie po kilku dniach ustawianie nawiewów jest intuicyjne
~donstef2
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Bez zastrzeżeń, wszystko na swoim miejscu. TYlko gniazdko zapalniczki pod łokietnikiem mi nie pasuje, ale to moje osobiste widzimisię.
~Bajubaj
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wszystko pod ręką - radio bardzo blisko, komputer obsługiwany manetką, masa funkcji i bajerów i nie ma problemów z obsługą.
~Bogdan
Kombi 1.8 i 16V 133KM 98kW
Wszystko pod ręką, schowki o dużej pojemności, dość wygodne fotele, choć dziwna regulacja wysokości siedziska -oparcie stoi w miejscu.
~Marek
Kombi 1.8 i 16V 133KM 98kW
Wszystko na swoim miejscu, tylko zbyt rozbudowana obudowa poduszki powietrznej skutkuje czasami truknięciem klaksonem
~Marcus
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jest bardzo dobrze pod tym względem. bardzo pomocna wielofunkcyjna kierownica. Jak dla mnie to podłokietnik jest za wysoko
~PiotrPWPK
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
moja wersja jest z navi i niestety jest troszeczkę za nisko, nie da się obserwować wyświetlacza i drogi jednocześnie
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Kombi
6,7
6,9
11,0
~Pawlak
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wszystko na właściwym miejscu, podłokietnik trochę ogranicza ruchy hamulcem ręcznym, poza tym wzorowo
Fiat Stilo Kombi