Lista ocen Fiat Stilo Kombi (66) - Ergonomia

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek z Gdańska
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
OK, schowków jest wystarczająca ilość, może przydałby się podłokietnik centralny (ja akurat nie mam). Mały schowek nad głównym schowkiem zauważyłam dopiero po miesiącu użytkowania.
~Jacek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
To już kwestia smaku.Siedzenia są wygodne,przyciski dobrze dostępne.Kształt nadwozia podobny do Passata co jedni mogą uznać za zaletę inni za wadę.Mi się podoba.
~maxclaud@wp.pl
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jest dokładnie tak, jak ma być. Wskaźniki czytelne, kolor podświetlenia czerwono-pomarańczowy - o dziwo - nie męczy oczu. Żadnych zbytecznych, odwracających uwagę kierowcy bajerów.
~Łukasz
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Wszystko pod ręką. Wersja bardzo dobrze wyposażona. Podłokietnik przeszkadza przy zaciąganiu ręcznego. Plastiki gorszej jakości czasem pękają.
~P&M
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
kabina oki, klimatyzowany schowek, climactronik, minus za siedzenia, twarde, w Bravce przyjemniejsze, slabo trzymaja w porównaniu z BMW
~donstef
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Troszkę do regulacji ustawienia kierownicy mogłbym się przyczepić. Dla kobiety jest ok. Ale dla faceta to przydałby się po jednym skoku więcej .
~dom
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak dla mnie bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu, dodatkowo przesuwana tylna kanapa zwiększa ilość miejsca, wszytsko jest z zasięgu ręki
~Miskov
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wszystko na swoim miejscu, kierowca wsiada i bez szukania wie co gdzie jest. Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, ale zakres regulacji skromny.
~Piotr
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
zamieniłbym miejscami radio z klimatyzacją i zamiast przycisków sterowania dał pokrętła- moim zdaniem nie potrzebuja spogladania na deskę
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Kombi
6,7
6,9
11,0
~Zaskoczony
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Naprawdę wszystko pod ręką, duże widoczne przyciski niepodobne do innych Fiatów bardziej do niemców bym powiedział ale akurat tu to zaleta.
Fiat Stilo Kombi