Lista ocen Fiat Stilo Kombi (66) - Ergonomia

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chudy z Gorzowa Wlkp
Kombi 1.9 JTD 80KM 59kW
Trudno się czepić. Fajne wykończenie i rozmieszczenie wszelkich gałek i przycisków. Świateł nie trzeba wyłączać, komputer w standardzie, wiele trybów ustawienia wycieraczek, klimatyzacja. Fotel mi tylko trochę piszczy i mógłby lepiej trzymać na boki, no i moja wersja nie ma podłokietnika niestety.
~rajdowiec
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu choć hamulec ręczny wciśnięty jest pod podłokietnik co powoduje do niego ciężki dostęp. Bardzo dużo schowków, nawet pod fotelem co niektórzy producenci pokazują to jako nowość po 15 latach tego co Stilo ma od lat. Mega super szyba otwierana w tylnej klapie.
~wiklina
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Rewelacja, jak minivan. MTB ze sciągniętym kołem i położonymi siedzeniami mieści się na stojąco, więc można schować 3 szt i pasażera. Z przodu miejsca bardzo dużo z tyłu też. Corolla, Astra czy Golf w kombi to maluchy przy Stilo. Chciałem duże kombi za małe pieniądze i mam idealne.
~say
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
dobra...wszystko na swoim miejscu..przyzwoicie i funkcjonalnie..fotele trochę za twarde -zwłaszcza tylne oparcie to jak deska i to prawie pionowo...pomagają miękkie pokrowce...da się przyzwyczaić..duży plus że za kierownicą nie boli kręgosłup nawet po dłuższej jeździe..:-))
~Jack
Kombi 1.8 i 16V 133KM 98kW
Wszystko na miejscu. Na początku nieco denerwujący podłokietnik (niewygodnie korzysta się z ręcznego), ale teraz już mi nie przeszkadza. Schowki są pod ręką. Przesuwana kanapa - rewelacja. Do tego bardzo użyteczne rozwiązanie w postaci podnoszonej tylnej szyby .
~ottor
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Wszystko na miejsu, nie potrzeba instrukcji obsługi. Trochę mało miejsca przy regulacji pochylenia fotela, ale to chyba się już czepiam, ewenutalnie sterowanie klimatyzacją i nawiewem mogłoby być wyżej. Super obsługa fabrycznego odtwarzacza CD.
~lewyxxx
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Pozycja kierowcy wygodna. W dłuższej trasie tyłek czasem boli, ale bez przesady. Wszystko w zasięgu ręki. Jedyne co mi przeszkadza to dźwignia hamulca ręcznego. Przy opuszczonym podłokietniku niewygodnie jest złapać za ręczny.
~pav3l0s
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Nie ma co narzekać, fotele są naprawdę wygodne w porównaniu z tymi z Octavii ( żony), Zestrojenie zawieszenia na dobrym poziomie. Wszystkie przełączniki w zasięgu rąk porozmieszczane prawidłowo.
~don petro
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
ogólnie nie byłoby się do czego przyczepić, ale po 300 km jazdy odczuwa się konieczność zmiany pozycji, ustawień fotela czy coś. tak więc fotele średnio wygodne. Ale na krótkich trasach ok.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Kombi
6,7
6,9
11,0
~kyeelt
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
wygodne autko rodzinne jest gdzie polozyc picie chlodzony/ogrzewany schowek jest super akurat wchodzi duza butelka a w niektorych autach chyba tylko puszka wejdzie
Fiat Stilo Kombi