Lista ocen Fiat Stilo (483) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 536 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DenyZ
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Co prawda mój Stilon nie ma klimy,to dam 4 gwiazdki ze względu na: -nawiew dla pasażerów z tył -wentylowany schowek -brak większych problemów w zimę z zagrzaniem
~Tosterkovsky
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Często spotykaną awarią jest przekładnia od klimatyzacji na górny nawiew. Tak to działa, jak powinna. Chłodzi i grzeje, tak jak się ustawi. Samochód nagrzewa się jak każdy inny.
~vbazyl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Mam chyba pecha bo 2 tygodnie po naprawie ogrzewania po stronie kierowcy padł mi nawiew na szybę. I strasznie droga wymiana chłodnicy klimatyzacji (wydałem 800zł !)
~inzynier
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nie mam najmniejszych uwag, szyby momentalnie odparowywuja, nagrzewa sie tez dosyc szybko, klimatyzacja sprawdza sie nawet w temperaturach ponad +40 (jazda przez Chorwacje)
~kyeelt
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
mam wersje z klimatronikiem wiec nie ma juz nic lepszego mysli za mnie i odpowiednio steruje nawet szyby nie paruja ogrzewanie w zimie zaczyna prace dosyc szybko
~LesiO
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Szybko robi się ciepło i szybko zimno, bardzo wydajna klimatyzacja i Webasto zwłaszcza zimową porą. Po wymianie filtrów naładowaniu klimy etc... super ciepło i super zimno....
~sti
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Dość wydajne ogrzewanie - taki ciekawy niuans, że się nie włącza (przy klimatyzacji automatycznej), zanim silnik nie osiągnie 50 st., więc chwilę trzeba jechać w bardzo zimnym aucie.
~Artur Wysocki
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
W porównaniu z Fordem Focus, Fiat Stilo wypada moim zdaniem dużo lepiej, dodatkowo dmuchawa w kolumnie centralnej dedykowana pasażerom tylnej kanapy jest rewelacyjna.
~tomek tnxxx@wp.p
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
tu tragedia cieplo sie robi jak dojezdza zona do pracy tzn ponad 10km jaK jak ja jade po 9km kiedys mielem felicje to cieplo bylo po 4km to byl najszybciej rozgdrzewajacy sie sam
~A_Stilo
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Szybko się rozdgrzewa i tym czym przebija auta w tym segmencie: nawiew przeprowadzony w środkowej konsoli na tył - pomysł godny naślanowania przez innych np. Skodę w modelu Fabia.