Fiat Stilo

Lista Ocen (969)

~Helmut
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Fiat Stilo I
Nie polecam. Kusi niską ceną i bogatym wyposażeniem. Jakiś czas po zakupie przekonujemy się na własnej skórze dlaczego fiaty są takie tanie. Po raz drugi popełniłem ten sam błąd i kupiłem włoski samochód. Z włoskich rzeczy dobra jest pizza i wentylki do kolarzówki. Następny zakup: ...wytłuczony Passat lub Octavia RS. Przynajmniej będę miał pewność, że nic mi nie odpadnie.
~kr1s
Fiat Stilo I
Generalnie to chyba moje najlepsze auto.Dbam o nie,wszystko wymeiniam na czas i sie odwdziecza.Nigdy mnie nie zawiodl i mysle ze spokojnie moze konkurowac z VW golfem na rynku uzywanych a jest duzo tanszy i egzlemplarze sa mniej wyeksplatowane.Nie wiem skad sie wziela ta obiegowa opinia ze to zly samochod i sie psuje.Ja tego nie doswiadczam i moge go wszystkim polecic
~benx1700
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Fiat Stilo I
Autko prezentuje się naprawdę dobrze mimo niezbyt dużego silnika. Duży plus to właściwości jezdne oraz zawieszenie. Za każdym razem gdy nim jeżdżę jestem pozytywnie zaskoczony tym jak dobrze się to autko prowadzi. Minus to układ elektryczny. Ciągle są wyświetlane jakieś błędy. Ale da się z tym żyć. Odkąd zakupiłem ten samochód ani razu nie był naprawiany co mnie bardzo cieszy.

Dziennik kosztów dla Fiat Stilo

6,8
8,0
10,0
~Macko
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Fiat Stilo I
Szajs. Psują się rozmaite drobiazgi, można dostać z autem szału. Kupując wyposaż się od razu we wszelkie możliwe zestawy kluczy, imbusów i innych pierdół dla majsterkowiczów. Czeka Cię wiele godzin w garażu/pod blokiem/domem w tym cudownym aucie. No chyba,ze ktoś ma wolną gotówkę na serwis - za takie drobiazgi \"aso\" z pewnością policzy co najmniej 300 zł / sztuka.
~Sali
Fiat Stilo I
Bylo to moje pierwsze auto za moje pierwsze \"samodzielne\" pieniadze. mysle ze mialo to cos i pomimo wad chyba moge powiedziec ze bardzo je kochalem i (jestem niestety bardzo sentymentalny) jak je sprzedawalem to lezka mi sie zakrecila w oku. Odwdzieczal sie na kazdej stacji benzynowej, autostradzie i podczas ryzykownych manewrow. po prostu lubilem nim jezdzic!
~MnS
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Fiat Stilo I
Auto, które daje dużo radości z jazdy, świetnie się prowadzi, ma wygodne fotele, dobre, miekkie plastiki wewnątrz i nie dokuczają mu poważne usterki. Sprawdza się rewelacyjnie na długich trasach do Włoch czy na Litwę (z doświadczenia :) ). Jedyną uciażliwością jest konieczność kontroli poziomu oleju. Czego brakuje? Mocniejszego silnika, myślę, że 1,8i dały pełnię szczęścia.
~Jaro
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Fiat Stilo I
auto kupione w 2003 nowe w cenie 46100zł pierwsz właściciel.śmieję się czasem z tych którzy mówią , że stare ale niemieckie jest lepsze /jak pytam jakim fiatem jezdził to mówi,że 126p albo wcale/, albo zachwala osiągi swojego silnika 1,2-50 czy 60 km /swoją drogą pasującego do suszarki do włosów/.Generalnie duże,wygodne obszerne auto,ekonomiczne,niedrogo kupione .POLECAM
~krzysiek z Mławy
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Fiat Stilo I
mankament związany z fiatem to autoryzowany serwis. Nie dość że ceny robocizny są wyśrubowane, to na dodatek firma która oferuje te usługi prowadzi sklep z częściami, na które ceny sięgają księżyca. Dlatego proponuję poza gwarancją dokonywać przeglądów i napraw w innych stacjach, a części (również oryginalne) zamawiać w hurtowniach, co ogranicza koszty o ponad połowę
~nelson2@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Fiat Stilo I
gdyby nie te stuki w układzie kierowniczym to by było dobrze ale teraz kończy mi się gwarancja i nie wiem co się będzie działo miejmy nadzieje że będzie OKI,no i ta serwisalność jest trochę do bani bo np wymiana żarówki na trasie graniczy z cudem no chyba że ma się wybitne dziecko mechanika z bardzo drobną rączczką bo inaczej to tylko siąść na d...e i płąkać.
~Micky19
Fiat Stilo I
Cena 71tys. Wersja Dynamic silnik 1.9 115 km JTD Stilo Multiwagon prawie doskonale gdyby nie te drobiazi które wymieniam. Cena dosc duza ale te wypozazenie i ilosc miejsca jak w miniwanie (z przodu wiecej ni w Toyocie Corolli Verso)za tą cene super. no i fakt ze złodziej FIATA nie ukradnie bo to tylko FIAT. Niech sobie tak mysla a ja i tak bede jeżdził FIATEM

AUTOCENTRUM.PL S.A.