Lista ocen Fiat Stilo (1019)

~bajprzeznet
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
W tej klasie dla mnie auto prawie idealne. Wygodne, nawet bardzo w tej klasie. Dobre zawieszenie, dobre hamulce, Super trwały i ekonomiczny silnik, niezłe wyciszenie, dobre wyposażenie i mega tanie części. Jazda tym autem jest mega przyjemna i trasy 1000km nie sa problemem !
~multiwagon
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak kiedyś sprzedam swoje auto to jego następny właściciel będzie bardzo zadowolony.
~Tricolors
Hatchback 1.9 JTD 100KM 74kW
z czystym sumieniem czwórka za całokształt. przeżyłem z tym samochodem wspaniałe chwile. 1500km w jedną stronę na mecz Górnika Zabrze w Budapeszcie, wypady nad morze, narty, przeprowadzki i emigrację. ciekawy samochód dla zwykłych ludzi.
~Shearer 81 shearer81@poczta.fm
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ładnie chodzi, dość głośny ale jak to disel podobnie z wibracjami na niskich obrotach ale jak włącza sie turbina to czysta przyjemność:) dam mu plus 4. A jak szybko sprzęgło łapie:) ale do przyzwyczjenia. (Silnik)
~Kovi
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Dobrze wygladjacy, rewelacyjnie wyposazony, dynamiczny z zaweszeniem dajacym komfort ale i pewnosc w prowadzeniu, w rewelacyjnej cenie z tanimi czesciami i niezawodnym silnikiem. Minusy: Jak sie depnie lubi zjesc, skrzynia troche za wolna do sportowej jazdy, brak mozliwosci wylaczenia esp,
~Mishaxxx
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Szybki, Dynamiczny, Oszczędny. Co tu wiecej dodawać. Jeżedzę nim około roku. Ludzie piszą na tym forum o jakichś chorendalnych sumach za naprawy np sprężarka klimy 600zł ?? Skąd oni biorą te ceny chyba z ASO Fiata hehe. Na allegeo po 100zł a w pobliskim sklepie zamiennik za 130zł Usterki w komputerze to pryszcze. Kabel VAG KKL i 20min roboty i przerobiony aby wpiąć się w wiecej niż tylko diagnostyka silnika. Ja kupiłerm Stilacza od... (Silnik)
~sti
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Znakomite auto i szkoda, że niedocenione na rynku. Za umiarkowaną cenę komfort klasy średniej. Dobre materiały wykończeniowe w środku. Przestronne - nowe Brawo czy Astra nie dorastają mu do pięt. Bogato wyposażone. Jeżdżę już 7 lat i nie chcę zmieniać, więc spadek wartości aut używanych nie robi na mnie wrażenia.
~chudy z Gorzowa Wlkp
Kombi 1.9 JTD 80KM 59kW
Bardzo fajne niedocenione autko wersja 3d lub kombi nawet ładnie się prezentuje (wg gustu).
~Michał
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Świetna dynamika przy nie wielkim apetycie na paliwo biorąc pod uwagę masę auta. W 100% wystarcza do jazdy, wyprzedzanie do żaden problem. auto ciągnie od dolnego zakresu obrotów., zejście poniżej 2000 obrotów nie sprawia, że auto robi się mułowate. (Silnik)
~scotybz@wp.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Samochód zdecydowanie wart polecenia. Przyjemnie się prowadzi, silnik jest całkiem żwawy. Dobry zarówno do miasta jak i na dłuższe trasy. Na pewno nie żałuję zakupu i polecam osobom poszukującym wygodnego, niezawodnego i odróżniającego się od konkurencji samochodu.