Lista ocen Fiat Tempra Sedan (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radke, mailto: radke@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Bardzo dobry samochodzik, odpowiednie wymiary, koszty eksploatacji nie są duże no i się nie psuje.......przynajmniej moja Temperka jeszcze nie miała kłopotów
~ysrzepin@cyf-kr.edu.pl
Sedan 1.4 78KM 57kW
Dla mnie plusem jest wygoda i zjadliwa dynamika (nawet przy 1.4). Minusy to rozne sypiace sie drobiazgi ktore moga spedzic sen z powiek
~cubixx
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
ogolnie powiem tak nie masz kasy na cos dobrego kup fiata tempre duzy tani w utrzymaniu nie zawodny ceny czesci sa naprwde smieszne
~piaskowydziadek@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
15 letni samochód nie jest cudem techniki,ale przy niewielkiej dbałości i bieżącym usuwaniu drobiazgów niezawodny.
~Bodek
Sedan 1.6 86KM 63kW
Duże,przestronne auto za rozsądne pieniądze,blacha ocynk,więcej zalet niż wad.Wszystko zależy od właściciela.Jak się dba tak się ma.
~PIP
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
najlepszy z fiatów. przejechała od 94 r. bez zaglądania 300 000 km z czego 250 000 na gazie. za te pieniądze super.
~bsokol2@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Auto mimo przebiegu ma jeszcze "kopa", wygodne, duże, nie rdzewieje, trochę trzeszczą plastiki w środku, polecam
~klasyk
Sedan 1.6 86KM 63kW
wszystko dziala oki samochod duzy i wygodny polecam wszystkim do tego ceny napraw i przegladow tez sa pozytywne
~miszko@konin.lm.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Ogólnie dobrze mi się nią jeździ. Lepiej niż np. Astrą , gdyż jest wiecej w Temprze miejsca, i lepsza widoczność.
~grzenia@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Ogólnie dobrze (niezawodna bo nie "staje" na trasie - tylko 1 raz ale to było paliwo) ale ocenę obniżają szczegóły
Fiat Tempra Sedan