Lista ocen Fiat Tempra Sedan (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gorol1975@o2.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
mam już temprę od 8 lat i jezdżę bez problemów nie rdzewieje bo ocynkowana wymieniam to co trzeba na bieżąco i jakoś się kula. sylwetka też jeszcze nie odrzuca troszkę bajerków podokładać i kto kupi lepsze auto za tak małe pieniążki ten będzie dobry
~roka412@wp.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
kto dba ten ma niezle auto wady polskie drogi .nic wieczne nie jest dlamnie niezawodne.pracuje przy mercedesach i one tez sie psuja a te najnowsze to jest chała za takie pieniadze kooperacja zniszczyla marke najlepsze auta to japonskie napewno diesle
~AJO
Sedan 1.6 86KM 63kW
nadspodziewanie dobry samochód biorąc poprawkę na włocha silny ciągnięto przyczepę 2.5 tony, szybki jak był nowy 197 km/h wg wskazań licznika, eksploatacja po budowach a mając 245 tys jeszcze nieźledycha. znam przypadek o Temprze z 360 tys bez remontu
~BOBO bobo20@space.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
koszty utrzymania rekompensuje wygoda bezpieczeństwo i niezawodność w sytuacjach (jak wspomniałem ) ekstremalnych dosknale sie prowadzi płynnie przyśpiesza nawet na gazie jest wytrzymały ( pod każdym względem ) wiem bo nieoszczędzam go a raczej jej :-)
~jupi
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Samochód ma swoje fankluby w (www.tempra.ws.nom.br)(www.tempra-tuning.de) Dobrze wyposażone i tuningowane optycznie auta które widziałem we Włoszech (więcej akcesoriów na rynku) zwracają uwagę do dzisiaj, choć czas ich świetności już minął.
~jarwoj@interia.eu
Sedan 1.6 86KM 63kW
Nie zdarzyły mi się usterki które nie pozwoliłyby na dalszą jazdę. Pewnie trzyma się drogi, Nie ma zbyt dużego hałasu przy prędkościach 100-120km/h. Potem jest już gorzej. Bardzo pakowne auto i wciąż ma przyjemną dla oka sylwetkę.
~andreol@go2.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
O dziwo bardzo żywotny Fiat. Nie boi sie zimy i mrozu. Zawsze do dyspozycji. Niektóre części absurdalnie drogie (np.zamek do drzwi). Można się z nim zżyć i traktować go jak muła do pracy. Jeden z lepszych diesli starszej generacji.
~damian.orlo@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
mam fiata byłem nim w chiszpani to 6000 tysiecy kilometrów spalismy w nim w 5 wycieczka trwala 12 dni sprawowal sie doskonale zaskoczyl nas spalaniem liczylismy na 8 8,5 litra z takim obciarzeniem a tu 6,5 do 7 litrow
~MiG
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
w stosunku do ceny rewelacja, sporo miejsca (również na bagaż), komfort - bardzo wysoki (fotele, resorowanie, tylko klimy brakuje), fantastyczny, elastyczny, niezajeżdżalny silnik (chyba, że ktoś lubi "piłować").
~lolo500
Sedan 1.6 86KM 63kW
niemcy nie lubią fiatów bo to tani samochod i bez przesady z tą awaryjnością mam go 10 lat i nic i ani śladu rdzy, ogromny bagaznik, dynamicznu silnik i wygoda a pozatym nie starzejąca się sylwetka w końcu robili go włosi
Fiat Tempra Sedan