Lista ocen Fiat Tempra Sedan (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zonzu@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
silnik i ilość miejsca trochę rekompensują usterki i dlatego mimo wielu przeciwności nie chcę rezygnować narazie z tego samochodu ale i tak nie ma się czym szczycić
~Gumiś
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Duży, rodzinny, w miarę niezawodny samochód za małe pieniądze. Sylwetka - szczególnie z boku - może się podobać (auto sprawia wrażenie naprawdę dynamicznego). Polecam.
~Kardos
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
auto ladne z wygladu, ma spory bagaznik i miejsca w srodku pod dostatkiem, nie jest najlepiej z jakoscia wykonczenia ale silnik w porownaniu do np. passata 1.8 75KM jest sportowy!
~bombardier
Sedan 1.6 86KM 63kW
jezeli biorąc pod uwage technologie tamtych lat i dzisiejsze ceny tych modeli to na prawdę nie ma co narzekac, miałem jedną Tempre, teraz mam drugą.
~Franzu
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
biorąc pod uwagę cenę jaką należy zapłacić za egzemplarz z tego rocznika i jego możliwości (głównie rozmiary i komfort jazdy) to nie ma powodów do narzekania
~grendziol@neostrada.pl
Sedan 1.8 i.e. 109KM 80kW
autko posiadam 7 lat i poza tym że było wcześniej rozbite nie mam do niego zastrzeżeń. Części zawieszenia, eksploatacyjne tanie i dostępne bez problemów.
~roro@umt.tarnow.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
jeżdżę już 8 lat, przejechałem ponad 160 000 km, nie miałem powazniejszej usterki z winy auta. wygodne, dużo miejsca, nie mam powodów, żeby się go pozbyć
~pociengiel@o2.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
bardzo mi szkoda było go złomować po najechaniu minie przez TIRa z przyczepą(wyszedłem przez pzednie okno ale bez najmniejszego szwanku)
~Czuka
Sedan 1.6 86KM 63kW
Za duże zużycie paliwa,trzeszczace plastiki, słaby uklad jezdny,drogie oryginalne częsci. bo podrubek nie oplaca się kupować, podwojna praca i koszt!!!!!
~rtomik@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Bardzo pojemny samochod, idealny na dalekie podroze.Wnerwiajace sa trzeszczace plastiki, ktore uprzykrzaja podroz.Ogolnie samochod oceniam dobrze!
Fiat Tempra Sedan