Lista ocen Fiat Tempra Sedan (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~reanwi.poczta.onet.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
za niewielkie pieniadze bardzo komfortowy samochód dla rodziny z małym dzieciem, do bagażnika z łatwością można zapakować wóżek foteliki rozkładane, stoliczek , bagaże itp. doskonale nadaje się na dłuższe trasy (jak dla mnie)
~sasib-zly@tkdami.net
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Za taką cenę (11000PLN-w 1998roku- okazyjnie) nie wyobrażam sobie lepszego autka. Jestem bardzo zadowolony. Lepsze zawieszenie i nie widzę nic lepszego dla rodzinnego podróżowania. Bardzo ważne-nie chodliwa u złodziei!!!
~Dariusz
Sedan 1.6 86KM 63kW
samochod mialem od dwoch lat, zero problemow, palil nawet na najwiekszych mrozach, spalanie 8-10 LPG, ogolnie bardzo bylem zadowolony z tego samochodu i chetnie kupilbym go jeszcze raz.
~mag
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
jak na auto z polowy lat 90 tych nie ma co marudzic , duzy wygodny , spory bag. malo bajerow , raczej niezawodny przez 8 lat nie potrzebowalem lawety :) i co wazne ocynkowany ;d 13 lat i nie ma rdzy ;)
~dniewiadomski1@op.pl
Sedan 1.8 i.e. 90KM 66kW
bardzo polubilem ten samochód,mam w nim wszystko czego trzeba,tylko do mojego silnika części trzeba na zamówienie sprowadzać.solidny fiacior.Z włoską instalacją ma fajny głos bardzo charakterystyczny
~wojdaro@pr.pl
Sedan 1.8 i.e. 90KM 66kW
to chyba jeden z lepszych wozów w tej klasie, moja tempra sprawuje się tak dobrze , żejakoś trudno uwierzyć w oceny innych użytkowników, no chyba , że to taka indywidualistka
~Kamil
Sedan 1.6 86KM 63kW
Jestem zadowolony-koszty niewielkie, auto duze wygodne, bagażnik zmieści wszystko mimo butli, na autostradzie można i 160km/h. Jeśli znajdziecie zadbane i z przyzwoitym przebiegiem to polecam.
~tomolu@o2.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Samochód skonstruowany pod koniec lat 80, ale cały czas zaskakuje mnie czymś nowym. Na szczęście pozytywnie. Kupiłem go z urzędu wojewódzkiego, więc był zadbany i wyposażony. Nie zamieniłbym go na inny!
~peter
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
generalnie po przejechaniu tym autem 80 tys km moge powiedzeć że jestem bardzo zadowolony- wbrew obiegowym opiniom nie ma problemów z samochodem, poza właściwymi każdej marce wymianami elementów zawieszenia
~ml@konin.lm.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Na koniec, nic dodac nic ujac, lubie ten samochod. A tak wogole jest organizowany I Oglonopolski Zlot Fiata Tipo/Tempra 1-3 maj SKORZECIN, ml@konin.lm.pl < daj znac jesli Cie interesuje zlot
Fiat Tempra Sedan