Lista ocen Fiat Tempra Sedan (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m.popiel@posnet.com.pl ZAMIECH
Sedan 1.6 86KM 63kW
Ogólnie rzecz biorąc,jak się dba o samochód to jeździ bez zarzutów.Powymieniałem co zurzyte(szkoda,że prawie wszystko na raz)i dalej pomyka wyśmienicie.Wygodna,przestronna,cicha,dynamiczna.
~moonwalker
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Auto jest naprawdę cool. Duże wygodne auto, spory bagażnik. Autko dynamiczne jak torpeda i bardzo ekonomiczne. Zupełny brak korozji. i dość bogate wyposażenie - wszystko poza klima i ABS.
~Piter pdpiter@bankier.pl
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Włosi mogli by troszkę dłużej pomyśleć nad wyglądem zegarów a przede wszystkim w wersji digital. Jak jedziesz pod słońce to nic tam nie widać. A tak ogólnie to nie mam większych zastrzeżeń.
~jacek
Sedan 1.6 i.e. 78KM 57kW
Za takie pieniądze nie można wymagać cudów. Za 3 tyś zł mam duże, pojemne, w miarę szybkie i oszczędne auto z el.szybami, lusterkami, wspomaganiem, klimatyzacją...
~miś fazi
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
za tę cenę i z tym wyposażeniem i przy tym wnętrzu to nie ma o czym mówić. Samochód mimo 17 lat wygląda nowocześnie a w tej samej cenie możemy kupić poloneza albo malego fiata
~Paweł Tempra 1,6 cat LPG
Sedan 1.6 i.e. 78KM 57kW
Samochod ma humory.W moim akurat siada zawieszenie. Przez ponad rok jazdy kilka razy bylem z tym w warsztatach i teraz znow sie szykuje. Wiem ze innym silniki siadaja.
~wojownik_21@tlen.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Mam go od roku i drugi raz bym nie kupił Fiata , wiecznie trzeba dokładać do niego a poza tym to troche kosztuje słabe wykończenie wnętrza a o silniku to już lepiej nie mówić
~airacobr@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
gdyby nie wiek i przebieg ... Zawieszenie z przodu doprowadza mnie do obłędu co coś wymienię to tłucze się coś następnego. Za to silnik bezawaryjny- byle nie zapeszyć
~klosz007@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Mimo mniejszych i większych usterek, co jest typowe dla Fiata i dużego zużycia paliwa, auto odpłaca się dobrą dynamiką (mimo słabego silnika), niskimi cenami części i wielkim wnętrzem.
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra Sedan
12,2
10,8
~miwo@polbox.com
Sedan 1.6 86KM 63kW
auto mnie nigdy nie zawiodło, wymieniam tylko to co trzeba( w/g książki servisowej), z gażnikiem nie ma problemu, "skaczące" wycieraczki na suchej szybie, nie rdzewieje- nie bita.
Fiat Tempra Sedan