Lista ocen Fiat Tipo I (518)

~M.Karpowicz@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Da się tym samochodem jeździć. Rdza go nie rusza nigdzie. Części dostępne.
~M.Karpowicz@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Da się tym samochodem jeździć. Rdza go nie rusza nigdzie. Części dostępne.
3,8
~Sznyc@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Całkiem przyzwoite GT za małe pieniądze, a pozatym bardzo duże jak na niecałe 4 metry długości, trudno znaleść fachowych mechaników do tego samochodu, z częściami nie ma problemu 80% jest od ręki, reszta najdalej po 7 dniach oczekiwania,
~TipoM
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Silnik gaźnikowy, zawsze zapala od razu, kwestia dobrego wyregulowania gaźnika, warto go przeczyścić co jakiś czas. Czasami pozytywnie zaskakuje podczas ruszania z pod świateł. Jak narazie nie wymagał remontu. Lubi podwyższone obroty (3-5 tyś RPM) (Silnik)
~rudzikgreg@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Nie przysparza nieoczekiwanych kłopotów. Wymaga przestrzegania terminów obsług. Dbając o usuwanie drobniejszych usterek (do zrobienia samemu) „Tipo” służyć będzie przez d. lata.
4,1
~Bartłomiej
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Duże, ale nie ogromne auto. Nie lubi wody (instalacja elektryczna), ale za to lubi średnio długie podróże. Wiem, co już wymieniłem przez 10 lat. Oprócz wariatów na drogach nic mnie nie zaskoczy.
~koko-047@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Jest bardzo dobry. Ładny wygląd podchodzący pod golfa 3 , dyanmiczny silnik, niby malutki a kawał bydlaka z niego naprawde super,a czego sie nim niewiozło. Ma bardzo dobrze rozłozone punkty zgniotu przy 120 km zapikowałem w samochód a potem p[oleciałem do rowu i wylądowałem na boku z smaochodu nic niezostało ale ja i pasażerowie żyjemy w dodstku byliśmy tylko podrapani. Naprawde fajny samochodzik
~KGR
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
juz pisałem... skrzynia biegów jest kontrowersyjna!!!! raz chodzi dobrze a raz haczy no i głosny jest!! Ale mimo wszystko całokształt oceniam doskonale!!!!!!! Bo to do cholery dzielna fura która mnie nigdy na poboczu nie zostawiła i zawsze "wspierała" swymi 70-cioma konikami... ale pełnej krwi włoskiej!!!;-D zima lato zawsze palił, jak trzeba byłoto z rowu inne auto wytargał, i bez pretensji znosił moje humory jak nie mając na czym...
4,1
~Bajbus
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
auto nie jest nowe więc nie ma sie za bardzo czego czepiac.jest to super auto dla kogoś kto szuka oszczędności zwłaszcza gdy ma dostęp do ropy na lewo;-)ogólnie auto godne polecenia ale tylko kupując je z dobrych rąk.inaczej może okazać sie nie autem oszczędnym a skarbonką.

Usterki Fiat Tipo I

Fiat Tipo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kamil
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
naprawde super auto, jak za tą cene..uważam, że nie znajdzie się niczego lepszego. Uważam, go za jednego z najlepszych samochodów tamtych lat.