Lista ocen Fiat Tipo I 1.6 i.e. 78KM 57kW 1992-1995 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~molo (molo13@interia.pl)
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Latem bardzo dobrze, niestety zimą niedomaga(przynajmniej u mnie...)Brak ciepłego powietrza w nadmuchach do środka, jedynie letnie powietrze dmucha na szybe lub na nogi.Być może zakamieniona nagrzewnica choć lane zawsze Paraflu... Głośna praca wentylatora na 4 poziomie
~qooba
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Dobrze pod jednym warunkiem - niestety nawiewy środkowe zablokowały mi się w pozycji otwartej, przez co dłużej trwa odparowanie przedniej szyby. Jak już się uporam z moim lenistwem i naprawię tą pierdołę, mogę dać doskonale.
~vspr
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
ogrzewanie mnie bardzo pozytywnie zaskoczylo, jezdzilem tipo nawet przy minus 25 stopni i jak tylko silnik sie w miare rozgrzal to w srodku mozna siedziec w podkoszulce.
~cat@hoth.amu.edu.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Długo sie nagrzewa zimą. wentylator dość często włacza się, ustawianie pokrętła na nawiew przedniej szyby jest pomylony i znajduje sie w pozycji do końca w prawo
~Kamil
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
w mroźne dni, autko dość szybko się nagrzewa jednak latem z chłodzeniem, to już bez otwartych okien nie da rady, ale to chyba w każdym aucie bez klimy :-)
~rudzikgreg@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Jeśli nie zapominam o wymianie filtra nawiewu wszystko jest ok. Klimatyzacja wymaga regularnych przeglądów. Mały koszt, zadowolenie gwarantowane.
~szwej83@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
latem gdy auto stoi na słońcu gorąco jak nie wiem al edmuchawa działa jakoś bez zarzutu w zimie moze trzeba troszke poczekać aż zrobi się cieplej
~Bobik
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
W zimie przy -20 stopnich w kabinie jest trochę chłodno, ale podobno włochy tak mają.
~Remi
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
mie sie wydaje ze w lato jakos tak marnie nawiewa, wiec trzreba otwierac szybki, za gto grzeje idealnie!
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo I 1.6 i.e. 78KM 57kW
10,9
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
jak już się rozgrzeje -co trwa niestety dość długo- to można zimą jeździć w slipach