Lista ocen Fiat Tipo II (103) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Meleic
Sedan 1.4 95KM 70kW
Za takie pieniądze nie ma co się spodziewać skóry, drewna, aluminium, czy alkantary na suficie. Jeśli ktoś potrzebuje dobrego samochodu w dobrej cenie to śmiało mogę polecić. Plastiki jak i guma nie rażą w oczy aż tak bardzo. Wszystko jest przyjazne w dotyku jeśli ktoś nie oczekuję nie wiadomo czego.
~Chipo
Station Wagon 1.6 MultiJet 120KM 88kW
z moim wyposażeniem longue, pakiety bezpieczeństwa z aktywnym tempomatem, skóra, regulowane fotele przednie, podgrzewane, ptc, tablet z navi i radiem dab, przyciemniane szyby, lusterko fotochromatyczne czujniki światła i deszczu... całość za ponad 100 tys... to chyba trochę za dużo.
~Kammmor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Pozytywne zaskoczenie jakością wykonania samochodu i tym co oferuje. Szczerze mówiąc po tej cenie jaką za niego dałem, spodziewałem się że będzie kiepsko a tu pozytywne zdziwienie. Całkowicie poprawny i normalny samochód w cenie niższej aniżeli samochody konkurencji.
~Zenio
Sedan 1.4 95KM 70kW
Wersja Tipo Longue w 100% spełnia moje oczekiwania w wyposażeniu Gdybym chciał zakupić u konkurencji auto z podobnym wyposażeniem to musiałbym zapłacić znaczniej więcej. Lepiej tę różnicę przeznaczyć na paliwo, nie tracąc nic na komforcie i przyjemności z użytkowania somochodu
~Krzbal
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Za wersję Lounge bez podgrzewanego fotela i bez nawigacji zapłaciłem 69.300zł. Tak jak napisałem najważniejsza była fabryczna instalacja LPG - raz w życiu miałem diesla i nigdy więcej tego nie zrobię. Konkurencja tego nie mia, a w tej cenie oferuje kompletnego golasa ...
~Maciej
Sedan 1.4 95KM 70kW
Z jednej strony za taką cenę nie można się spodziewać super samochodu. Jednak wyglądem zewnętrznym aspiruje do czegoś co będzie dawało frajdę z jazdy jego użytkownikowi. Nie spowoduje uśmiechu na twojej twarzy, ale dowiezie Cię z pkt. A do B
~Dawid Taxi
Sedan 1.4 95KM 70kW
Obsługa przez serwis ASO na poziomie przeciętnym ale kontakt i obsługa od strony Centrali Bielska albo CiaFiat na poziomie poniżej krytyki. Aroganckie podejście utrzymanie klienta takie ze lepiej jak się nie będzie psuć niż prosić o rekompensaty.
~Kuba
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Tak jak wspomniałem - rewelacyjna! Szukałem czegoś innego w tej cenie, ale moim zdaniem Fiat Tipo jest bezkonkurencyjny - przynajmniej Station Wagon czyli kombi. Pojemność bagażnika, wyposażenie, sylwetka przebija konkurencję w tej cenie.
~Husarz
Sedan 1.4 95KM 70kW
O tym mówią wszyscy, którzy zabierają głos w sprawie nowego Tipo. Fiat bije na głowę audi bmw czy mercedesa. Oczywiscie niemieckie marki mają lepsze wykończenie ale każą sobie za to płacić dużo za dużo, więc stosunek jakosc/cena Fiata Tipo na maxa
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II
8,3
9,7
9,8
~Piotrek
Sedan 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Jest to dobry (w tej chwili na rynku jeden z najlepszych) wybór jak na samochód w tej klasie. Oczywiście trochę czuć w nim plastik, ale w końcu nie zapłaciłem za auto 150-200 tysięcy żeby wymagać Bóg wie czego.