Lista ocen Fiat Tipo II (103) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Jak na razie jest ok wydaje mi się, że w tej cenie jest wszystko jest w porządku. Mógłbym cos więcej napisać gdyby moje auto maiło większy przebieg i sam przejechał bym nim więcej niż obecne 2400km
~Ten_Przem
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Tipo nie ma absolutnie żadnej realnej konkurencji, jeśli spojrzymy na stosunek ceny zakupu do oferowanych walorów użytkowych. Zwyczajnie nikt nie oferuje tak dużego samochodu za taką cenę.
~Paweł
Sedan 1.4 95KM 70kW
Za nowe auto, wersja pop + bluetooth + lpg + czujniki parkowania z tyłu kosztowała mnie ok 48tys zł. Auto byłoby dalej warte rozważenia, gdyby kosztowało ok. 55 tys zł. Za tą cenę nie ma konkurencji.
~dancjuuusz
Station Wagon 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Za auto w wersji POP z kilkoma dodatkami - kolor, podlokietnik, radio bluetooth etc wyszlo mi ok 64 tys PLN - good value for money. Za ta cene nie kupilbym auta z automatem tej wielkosci innej marki.
~Bmg
Sedan 1.4 95KM 70kW
Posiadam Tipo w wersji opening edition plus, więc stosunek ceny do wersji wyposażenia jest bezkonkurencyjny. Co do jakości będzie można powiedzieć za kilka lat. Na razie cieszę się gwarancją.
~marek
Sedan 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Czy jest cos lepiej? Jak ktos uważa ze materiały słabe bo czarne plastiki polecam corollę 2018 1,6 :) Po prostu sprawdżcie.....wg mnie in plus jakościowo fiat.
~Paweł 34 lata
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Rewelacja! W aucie jest mnóstwo twardych plastików ale prawda jest taka że, samochód został tak zaprojektowany że zabardzo nie mamy z nimi styczności. Nic nie trzeszczy nie puka.
~Mercfan
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
A tutaj to mógłbym poemat cały napisać. Fiat zaorał resztę, pozamiatał i posprzątał. Jakość zupełnie nie współgra z ceną [tak jak w VW tyle że tam odwrotnie] .Szczerze polecam.
~kamil_cieślak
Sedan 1.4 95KM 70kW
Gdy kupowałem to auto, jako jedno z niewielu posiadało klimatyzację w standardzie. (Skoda Rapid - trzeba było dopłacić ) Dobre wykończenie wnętrza, plastiki nie rażą w oczy.

Usterki Fiat Tipo II

Fiat Tipo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kammor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Jak to Fiat. Auto należy do najtańszych na rynku więc i nie jest idealne. Tu coś stuknie, tu coś puknie, ale ogólnie jestem zadowolony z auta i większych niedoróbek brak.