Lista ocen Fiat Tipo II (103) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fxwawa
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
To fiat ale całkiem dobrze skrojony , Nic nie skrzypi i piszczy . Jedyne co mnie denerwuje to boczki twarde boczki drzwi :)
~Janusz Żegota
Sedan 1.4 95KM 70kW
Niezłe auto za dobrą cenę. Radzę tylko przy kupnie pamiętać o czujnikach cofania, nawet bez kamery i o regulacji fotela kierowcy.
~Krzysztof
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Auto kupiłem jako lekko używane za 47900(1.5 roczne z 18 tys km przebiegu). Nowe kosztowało by jakieś 65 tys złotych.
~grze
Sedan 1.4 95KM 70kW
silnik dno, piękna stylistyka. gdyby ten samochod miał normalne osiągi, to by cene ustawili na poziomie 100tyś. zł, zamiast 50 tyś.
~Piotr S.
Sedan 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Mój model z wyposażeniem, które posiada (pełna opcja) kosztował 75600 zł. Jest to zbyt wygórowana cena moim zdaniem.
~mdnm
Sedan 1.4 95KM 70kW
Nadal nieźle bo to relatywnie tani samochód. Ale nie minął rok, a pojawiły się już usterki, pewnie im dalej tym gorzej.
~Tomasz
Hatchback Facelifting 1.0 T3 Turbo 100KM 74kW
Nowoczesny, bardzo ładny, super design, nie czuć, że zbytnio plastikowy, naprawdę masywny, a za razem zwinny.
~Patryk
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
W tej cenie konkuruje tylko z Dacia Duster, która moim zdaniem jest gorzej wykonana i ma słabszy silnik.
~felixwawa
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
70 tysi za samochód z kompletnym wyposażeniem i OC to chyba nie jest dużo VW powinien się od Fiata uczyć
~Arek
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Jakość na przyzwoitym poziomie, za to cena bardzo atrakcyjna - brak konkurencji w tej kwocie.