Lista ocen Fiat Tipo II (116) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Poza paliwem na razie nic więcej. Zobaczymy co będzie dalej. Myślałem jednak, że będzie spalał mniej. Jednak silnik zachęca do dynamicznej jazdy...Poza tym komputer zaniża o ok 0.6 litra..
~mdnm
Sedan 1.4 95KM 70kW
Spalanie jak na moc tragiczne. W mieście wychodzi około 9.5, a w trasie 8. Jak na to, że Volvo mojego ojca z 230km pali w mieście jakieś 11.5 to bez żartów. 2 litry różnicy, a prawie 2,5 razy słabszy silnik.
~gregory
Sedan 1.4 95KM 70kW
Przejechałem 1200km,spalanie ok,prawdopodobnie jeszcze będzie można zejść niżej na trasie. Najmniejsze spalanie odnotowałem przy prędkości 110km/h. Na razie traktuje fiata delikatnie,zobaczymy co dalej
~jacekstk
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
myślę, że spalanie w normie - około 10L LPG, auto bardzo szybko przełącza się na gaz. Pierwszy raz tankowałem benzynę do pełna jak kupiłem auto i nie musiałem tankować w międzyczasie.
~SzpicBrodka
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Koszt przeglądu nie rujnuje portfela. Spalanie na średnim poziomie ok. 5.5 L/100 też jest do zaakceptowania biorąc pod uwagę sporo jazdy w mieście i na kołach 17.
~Kuba
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Trudno jeszcze ocenić - silni na dotarciu, ale na trasie ok 6l/110km w mieście komputer pokazuje ok 10, ale robię krótkie trasy. Średnia 7,5l/100km więc nie najgorzej.
~michajlo89
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Narazie silniczek nie ma tysiąca, są to pierwsze analizy spalania. Dane oczywiście z dystrybutora, bo wersja z fabrycznym LPG nie podaje informacji o szacunkowym zużyciu paliwa.
~Adrian
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Olek Castrol 3l - 106 złoty Komplet filtrów - 53 złoty Rozrząd jako części 240 złoty Więc jak na w miarę świeży pojazd to jest tanio.
~Zenio
Sedan 1.4 95KM 70kW
Przy zakupie Tipo w salonie od razu dałem założyć instalację gazową, nie tracąc przy tym gwarancji, która jak na razie sprawuje się bardzo dobrze.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II
8,3
9,7
9,8
~adam_bednarczyk
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Trudno się wypowiadać po 2 tys. km, póki co auto przeciętnie spala około 10 litrów LPG, przy mieszanej jeździe z włączoną klimatyzacją.