Lista ocen Fiat Uno I (109) - Silnik

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zibidaro
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
bardzo cicho i równo pracujący silnik, pod warunkiem że nie padł podciśnieniowy regulator prędkości obrotowej, który pada regularnie. Zbyt dobrej elastyczności nie ma co wymagać od takiego małego silnika, ale i tak jest niezła
~ostry544
Hatchback 0.9 45KM 33kW
To tylko 900, ale jak jade sam to nie narzekam, 1,2,3 idzie! Zazwyczaj jeżdze w 4 osoby, daje rady. Ładnie chodzi, dość cicho, wprawdzie nie mialem doczynienia z lepszymi furkami ale mi to wystarcza!
~Adam, ammk79@wp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
po 7 latach całkowicie niezawodny bez żadnych wycieków; nieobciążony radzi sobie z lekkim autkiem w miarę dobrze, obciążony miewa spore trudności z elastycznością w trasie,ale w końcu to 1.0 o mocy 45KM;
~rtasa@venus.wsb-nlu.edu.pl
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Silnik Lancii ponad 80KM robi swoje,brzmi soczyście,lubi obroty - to jest to! Trochę duzo pije ok.8l -9l na mrozach przy spokojnej jeździe mniej niż 7l na trasie 6.5l,Lancia to Lancia !
~pkietrys@vp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
W końcu to 1.0 na gazie nie ma czego wymagać ale ogólnie ok. Co prawda lubie kopnąć więc go przegrzałem i już mi olej bierze ale przy mojej jeździe i tak dziwne ze się trzyma.
~zbych152@interia.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
jak na tą pojemność oraz zużycie paliwa (benzyna) to pracuje mi doskonale nie mam zastrzeżeń, posiadam również zamontowany gaz- na którym jeżdzę częściej, słabszy tylko w górach.
~tomek r.
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
silnik pracuje dość dobrze, generanie nie narzekam, jest trochę głośny gdy jest zimny; mam go od 1,5 roku i zauważyłem że silnik to chyba jedyna mocna strona tego samochodu
~Kowal
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Silniczek przy moim uno jest po niewielkich przerubkach i sprawuje sie świetnie po zamontowaniu paru drobiazgów daje o sobie znać mimo ze to tylko 1.0 pod maskom
~kierowca bombowca
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Jadąc w pojedynkę w miarę dobrze, przy ilości osób 4-5 straszny muł. Ogólnie mozna pojeździc dynamicznie ale trzeba się namachać przy biegach.
Dziennik kosztów dla Fiat Uno I
8,6
~Mysza
Hatchback 1.3 Turbo i.e. 105KM 77kW
Nie wiem tylko ile on ma mocy... Obecnie do remontu kapitalnego, pali olej, grzeje się - słabe ciśnienia - wina tłoków. Koszt remontu nie opłacalny.