Lista ocen Fiat Uno I 1.0 i 45KM 33kW 1985-1989 (139)

~leho@op.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
fajne autko na miasto, niezawodny silnik (model jeszcze orginalny z Włoch), ostatnio trochę usterkowy, ale jak na fiata i tak nieźle
1,9
~Bercik
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Niestety na Uno przesiadlem sie z Opla Corsy B. Porownania Unok wytrzymac nie potrafi, wiec stad te oceny.
~Krzysiek
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Ogólnie mówiąc samochód jest Dobry dla początkującego kierowcy lub rodzinki za małym budżetem. Mło pali , w miarę szybko jeździ. Niestety trzeba dbać o blachę. Najlepiej ją zabezpieczyć zaraz po kupnie owego auta.
~lukas
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
kanciaty jak wózek na zakupy. z silnikiem 1.4Turbo 114kM siwy dym, a cena..... Tanie autko sportowe, nawet jak zniszczysz. Niestety trzebe uważać na krawężniki łatwo urwać zderzak:(
~arek_poeta@op.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Oceniam na dobrze, a nie doskonale z powodu bardzo ubogiego wyposażenia. Tapicerkę miałem z ceraty, licznika dziennego przebiegu nie było itd.
~Przembal@wp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Dałem piąteczke oceniając moją furkę ale należy się minusik dla Fiat Auto Poland za produkowanie marnej jakości części zamiennych. Samochodem przejechałem ponad 150 tysiecy i spisuje sie nieźle. Żadnej poważnej usterki przez ten czas tylko części eksploatacyjne. No i zawiecha części gumowe sie sypią jak już wspominałem ale to przez te polskie marne zamienniki orginalne.
3,6
~eryk_77
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
proste auto jezeli ktos ma male wymagania i niewielkie potrzeby, dobre na jazde w miescie i okolicach, na trasie za słabe, ten silnik uniemożliwia szybkie wyprzedzanie, pozatym lekkosc auto powoduje znoszenie auta przy zawiewach
3,5
~berix suwalki
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
jak na swoj wiek samochodzik spisuje sie bezproblemowo, mam LPG i to jest najlepsze dla tego auta(lepiej pali w zime na gazie). Oktotny problem z ogrzewaniem (musialem zastorowac kartonowe zastawki na chlodnice).Bardzo podatny na dziury (zniszczyl mi juz 2 radyjka).Troche przymula ale 90km na 2 biegu to juz cos!Jest duzy problem z siedzeniami, nie maja trzymania bocznego, w lato sa parzace(plastikowe obicie) no i sie psuja(juz 2 mam pospawane...
~Arkadyk
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Trudno spodziewać się cudów po 45 koniach. Główna wada - mułowatość. Zalety - oszczędność i niska awaryjność. (Silnik)
3,5
~kierowca bombowca
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Idealne jako pierwszy samochód dla niezbyt zamożnej rodziny, na dojazdy do pracy i niezbyt dalekie wojaże (strasznie męcząca jazda)