Lista ocen Fiat Uno I 1.0 i 45KM 33kW 1985-1989 (62) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pkietrys@vp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Jak w zimie się nagrzeje to jest ciepło ale trza zrobić z 5 km:( A w lecie daje sobie rade mam szybki ściemnione na 95% i daje jakoś rade...
~tomek r.
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
długo się nagrzewa; fatalnym rozwiązaniem jest nawiew zimnego powietrza ze środkowych wlotów, trzeba je zamykać zimą bo jest strasznie zimno
~Yzzi
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
głośna praca,szyby zimą parują, zdarzyło mi się zawieszenie szczotek silnika dmuchawy-koszmarny dostęp-nie życzę nikomu-a jeszcze zimą jak mnie...
~Damian
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Beznadziejne rozwiązanie z ogrzewaniem. Nie można puścić ciepłego powietrza przez nawiewy środkowe. Ogólnie jednak jest w porządku, dość szybko się nagrzewa.
~wujek_lol
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
malo wydajna wentylacja oraz ogrzewanie. brak nawiewu cieplego powietrza przez srodkowe kratki. gratuluje pomyslu!!
~Krzysiek
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Jak to w starych Fiatach żadna rewelacja. W zime trzeba trochę odczekać .W lato trochę za słabo chłodzi.
~eryk_77
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
za słabe, w zime długo trwa ogrzewanie, ale jak już sie rozchula to daje calkiem dobrze
~vito
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
w zimie prawie w ogóle nie grzeje, brak wlotu ciepłego powietrza ze środkowych kratek
~ziom
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
bardzo długo się ogrzewa ma 30 km do pracy i przy dużych mrozach (-20) nawet nie zdążył się nagrzać
~berix suwalki
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
zero do bani-zima cieply szalik i rekawiczki zanim sie nie nagrzeje(zajmuje mu to okolo 15km)