Lista ocen Fiat Uno II 1.4 i.e. 70KM 51kW 1995-2000 (107) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariano
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Autko małe ale jak na takie auto miejsca jest w miarę. Oczywiście osoby o wzroście 1,90 m będą mieć duże problemy żeby wygodnie zasiąść (to akurat zarzut do wszystkich aut tego rodzaju), ale ja (1,80m) za kierownicą potrafię znaleźć dobrą pozycję. Nie jest to jakaś rewelacja ale spokojnie można jechać. Z tyłu jest podobnie
~maniek
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
co tu duzo mowic - fiat zawsze byl dobry w te klocki miejsca w uno jest tyle co w wielu kompaktach , a zdecydowanie wiecej niz w innych samochodach segmentu b jak toyota starlet , suzuki swift , vw polo czy skoda felicja w uno siedzi sie dosc wysoko i wygdonie - dzieki temu jest wiecej miejsca i wszystko dobrze widac
~kociolwrc
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
mam około 180 cm wzrostu i z przodu przy max odsunietym fotelu miejsca na nogi mam na styk ale z tyłu pasażerowie maja wtedy zgniecione nogi: bagażnik wystarczy chociaż przty dłuższych wyjazdach bark miejsca na bagaże aha i beznadziejne zagłówki, wyrobiła się zębatka regulacji fotela kierowcy i teraz jest skręcone śrubą na stałe
~RedSoon@op.pl
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
To jest duże zaskoczenie - ja miałem wersje 5cio drzwiową. Z przodu siedzi się wygodnie jest sporo miejsca (choć fotele mogłybyć kubły takie jak teraz mam w Vectrze GT :) Zaskoczenie jest z tyłu --> Siedzą wygodnie dwie osoby i mają sporo miejsca na nogi. Bagażnik nie rewelacja, ale praktyczny, pakowny :)
~esdr
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Z uwagi na to, że podróżuje tylko jako kierowca uważam, że jest nieźle- fotele są wygodne, i jest dość dużo miejsca jak na taki mały samochodzik. Z tyłu natomiast nie jest tak różowo- niejednokrotnie czułem na swoich plecach wbijające się kolana pasażera :)
~Maciek z Bełchatowa
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Ja mam 175 cm wysokości i mieszcze sie bez problemu na każdym z siedzeń. Autko jest waskie wiec na muskuły nie ma miejsca. Woziłem nim różne rzeczy i wszyscy sie dziwia ze tyle sie mieści (8 ciast lub 2 rowery w całości)
~Cossi23
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Auto jest bardzo przestronne w środku i nie można narzekać na brak miejsca. Fotele i kanapa przypominające starą sofę dziadka są bardzo wygodne, nie mniej jednak ich wyczyszczenie może nastręczać trudności.
~Adam8731
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Ciekawostką jest to że mimo swoich gabarytów Uno ma więcej miejsca z przodu na nogi niż Astra F... Z tyłu też nie ma najgorzej. Inżynierowie z Fiata naprawdę dobrze rozplanowali przestrzeń w tym samochodziku.
~Paweł
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Jak na takie małe auto to przestrzeni jest nadzwyczaj dużo. Da się podróżować w 4 osoby. Niezbyt duży bagażnik, ale na zakupy wystraczy. daję 5. bo często w dużó większych samochodach na się mniej przestrzeni.

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~leo
Hatchback 1.4 i.e. 70KM 51kW
Całkiem niezła. Uno to jedno z pierwszych takich aut, że z zewnątrz średnie, a w środku całkiem dużo przestrzeni. No oczywiście wpółczesne konstrukcje compact dają jeszcze większe możliwości.