Lista ocen Ford Escort V Hatchback (143) - Całokształt

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin JASIEK
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
mam go 7 m-cy,leje rope i w droge. polecam to autko nastepne moje to tesz escort disel morze z turbem-podobno lepiej kreci na mniejszych obrotach tylko nowsze.
~witoldciolkowski@wp.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Przy tym silniku ostra jazda możliwa tylko w pojedynkę. Jazda z pełnym obciązeniem daje również satysfakcję, okupione jednak większym zużyciem paliwa.
~Giertych
Hatchback 1.4 74KM 54kW
12 letni samochód a nie ma znim żadnego problemu!! Super zaczyan sie sypać blacha przy wleiwe paliwa ale kilka lat pod chmurką daje znać o sobie!!
~EscortLady
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jestem zadowolona, nie mam na co narzekać, demonem prędkości to on nie jest, ale zawsze dojedziemy do celu za niewielkie pieniądze:)
~Paweł
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Auto po kupnie i naprawie jeżdzi do tej pory bez awaryjnie. Jedyny problem to rozwajalące się podłóżnice oraz korodująca blacharka
~bartek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
za małe pieniądze dobry,niezawodny diesel który jest naprawde ekonomiczny,jednak uwaga na podłoge lubi gnić!!!!!!
~krzychu
Hatchback 1.4 74KM 54kW
ogólnie auto godne polecenia ale od pewnego człowieka ja kupiłem od kolegi i nie narzekam jak na pierwsze auto zdało egzamin
~jacek profesja
Hatchback 1.4 71KM 52kW
JAK NA TAK STARE AUTO CAŁOKSZTAŁT OCENIAM DOSKONALE ZROBIŁEM NIM 80 tyś 4lata na częsci wydałem może 300zł-500zl
~czester
Hatchback 1.4 71KM 52kW
nie wytrzymało autko 5 lat, jak kupiłem stan idealy a oddałem na złom, nikt by za niego zlamanaeog centa nie dał
~Mario
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Jesli ktos zna sie chociaz troszeczke na mechanice i dba o niego to ok. Bardzo tani, dosyc oszczedny i sporo miejsca.
Ford Escort V Hatchback