Lista ocen Ford Escort V Hatchback (143) - Całokształt

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benek benny23@poczta.fm
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Jak na 13 letni samochód i 240000 km przebiegu auto spisuje sie bardzo dobrze. Nie było remontu silnika i ma pierwszy lakier. Zużycie paliwa i gazu niewielkie. Karoseria nie koroduje. Zużywa sie tylko zawieszenie - niski profil opon i polskie drogi.
~senior@icpm.pl
Hatchback 1.4 74KM 54kW
silnik jest "mało popularny" czyli części drogie, skrzynka bezpieczników obniża napięcie, włacznik świateł pada (nowy około 500 zeta:(, model CTX czyli najbardziej spasiony z tego roku nie ma wspomagania:(, trzaski plastików doprowadzają do szału
~buli
Hatchback 1.6 105KM 77kW
fura zupelnie bez charakteru i polotu . "schylkowa", schodzaca z rynku - tani kompakt niskiej jakosci . kupilem tylko ze wzgledu na cene a i tak sie zawiodlem - kilkanascie wizyt w serwisie w ciagu 1.5 roku! kompletny brak polotu w stylistyce
~pawiania_morda
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mój egzemplarz był bardzo zaniedbany przez poprzedniego właściciela. Dobre autko dla młodego chłopaka, który zna sie na mechanice i nie wstyd mu jeździć cudownie brzmiącym dieslem i jeszcze ma dostęp do tańszego paliwa.
~Roberto
Hatchback 1.6 106KM 78kW
jedyny problem to ogrzewanie albo na makasa albo zimno. do tej pory naprawilem chamulce i ogrzewnie tylnej szyby. 90 koni zupelnie wystarcz do moasta i na dluzsze trasy. maksymalnie jechalem 162 km. Dobrze trzyma sie drogi.
~michall
Hatchback 1.4 71KM 52kW
autko ktore mozna naprawde polubic. Niby takie zwyczajne ale zal mi sie bedzie z nim rozstac:( pewnie bym tego jeszcze dlugo nie robil ale ten silnik jest zdecydowanie za malo dynamiczny do normalniej jazdy... polecam 1.6 16v!!!
~Zygi@g2.pl
Hatchback 1.6 105KM 77kW
Duza frajda z jazdy bez dachu!! Fajne brzmienie silnika. Niezla przyczepnosc (polecam obnizyc i dolozyc opnki min 195) Troszke awaryjne ale za to wyglad, przyjemnosc z zjazdy i dynamika pozwalaja zapomniec na chwile o problemach.
~fred
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
opgólnie bardzo przeciętny pojazd z dużym minusem na silnik diesla, pasek zawodzi nawet po niewielkim przebiegu, wśród moich znajomych posiadających auto z tym silnikiem KAŻDEMU to się zdarzyło. Zdecydowanie ostrzegam przed dieslem.
~markowski77@o2.pl
Hatchback 1.4 71KM 52kW
Polecam na pierwsze auto, do nauczenia się jazdy autem po zdanym prawku. W tej chwili aby kupić escorta w takim stanie jak mój to zapewne trzeba trochę się nachodzić, ale myślę że warto...
~arkashka@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Do wyścigów się nie nadaje, ale zwykły transport rodzinki wychodzi tanio i wygodnie. Auto dla niewymagających i oszczędnych ludzi - ja pojeździłem, jestem zadowolony, ale teraz kupię coś powyżej 100KM :)
Ford Escort V Hatchback